چسب 123 (چسب فوری )رونیکس 400 میل مدل rh-9921
۱۳۶,۰۰۰ تومان
آچار دو سر رینگ 21x23 میلی متری رونیکس مدل RH-2321
۴۸۰,۰۰۰ تومان
تیغ سرامیک بر11.5سانتی متر نرمال رونیکس مدل RH-3538
۴۵۰,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۴۵۰,۰۰۰ تومان بود.۳۷۵,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۳۷۵,۰۰۰ تومان.
| اندازه | 115mm |
| جنس تیغه | 65MN |
| قطر تیغه | 115mm |
| ضخامت صفحه | (1.2mm) |
| حداکثر سرعت | 13300 دور بر دقیقه |
| کاربرد | 10mm |
| وزن | 0.11KGS |
| نوع بسته بندی | ceramic, tiles |
دسته: صفحه برش و سایش, صفحه سرامیک بر, لوازم جانبی
برچسب: تیغه سرامیک بر, صفحه برش وسایش, لوازم جانبی
توضیحات
1- تولید شده با فناوریهای پیشرفته و دستگاههای تمام اتوماتیک به منظور افزایش قدرت برش و طول عمر صفحه
2- استفاده از فرمولاسیون پیشرفته در قسمت الماسه جهت یکسان ماندن کیفیت برش در طول کار، افزایش عمر کارکرد و ارائه برشی خنک
3- ساخته شده از فولاد با کیفیت بالا با مقاومت خمشی 2.5 سانتی متر مقاومت در برابر انحناء که موجب افزایش دوام صفحه شده و به هنگام انجام کارهای سخت که نیاز به فشار بیشتری دارد، صفحهای کارآمد به کاربر ارائه میدهد
4- دارای الماسهای با بهرهوری بالا که عمر مفید صفحه را افزایش داده و نیاز به تعویض صفحه را به حداقل میرساند
5- صفحه برشی حرفهای برای انجام برشهای دقیق بر سطح انواع مختلف سرامیکها
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تیغ سرامیک بر11.5سانتی متر نرمال رونیکس مدل RH-3538” لغو پاسخ
محصولات مشابه
صفحه سنگ گرانیت بر رونیکس مدل RH-3501
مته گردبر بتن 100 چهار شیار رونیکس مدل RH-5045
۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
تیغ اره الماسه رونیکس مدل RH-5136
تیغ اره الماسه رونیکس Ronix RH-5131
۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان
تیغ اره عمودبر فلز رونیکس 10 سانتی متر مدل RH-5611
۴۴۰,۰۰۰ تومان



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.