نورافکن تفنگی شارژی 500 لومن رونیکس مدلRH-4233
| منبع تغذیه | 5 وات |
| نوع منبع نور | XPG |
| نوع باتری | باتری لیتیومی 18650 |
| ولتاژ باتری | 3.7 ولت |
| ظرفیت باتری | 2200 میلیآمپر ساعت |
| میزان مقاومت در برابر آب | IP67 |
| حالتهای نوری | ۱۰۰٪ – ۵۰٪ – SOS – خاموش |
| میزان روشنایی | 500 لومن |
| طول عمر لامپ | 100000 ساعت |
| فاصله مسیر نور | 180 متر |
| جنس بدنه | پلاستیک ABS با پوشش لاستیکی |
| وزن | 0.351 کیلوگرم |
| ابعاد (قطر / طول کل) | 160 میلیمتر |
| اقلام همراه | کابل Type-C به طول ۵۰ سانتیمتر، یک قلاب آویز، یک بند، فیلتر قرمز |
| بستهبندی | جعبه رنگی |
نورافکن رونیکس تفنگی 5 حالته مدل RH-4235
| منبع توان | دو عدد باتری لیتیوم یون |
| نوع منبع نور | XHP70-30W+COB 10W |
| نوع باتری | 18650 |
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت (2عدد) |
| استاندارد ضدآب | IP67 |
| کنترل نوردهی | "XHP70:100%-50%-strobe COB:100%-50%-OFF" |
| درخشش | "XHP70:2500/ lm COB: 1100 lm" |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| فاصله پرتاب نور | 500 متر |
| جنس | ABS با رنگ پلاستیکی و پوشش پلاستیکی |
| ابعاد( قطر / طول کلی) | 185 میلی متر |
| وزن | 0/732 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند، یک عدد فیلتر قرمز |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نورافکن تفنگی شارژی رونیکس مدل RH-4234
| منبع توان | باتری لیتیوم یون |
| نوع منبع نور | XHP50-18W |
| نوع باتری | 18650 |
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت،3.7 ولت (2عدد) |
| استاندارد ضدآب | IP67 |
| کنترل نوردهی | 100%-50%-10%- off- Strobe |
| درخشش | 1500 لومن |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| فاصله پرتاب نور | 380 متر |
| جنس | ABS با رنگ پلاستیکی |
| ابعاد( قطر / طول کلی) | 185 میلی متر |
| وزن | 0/66 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند، یک عدد فیلتر قرمز |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نور افکن لیتیوم حرفه ای با برد 500 متر مدل RH-4230
. نوع لامپ :
لامپ اصلی CREE XM-L2 LED 12 عدد چراغ LED چشمکزن قرمز 12 عدد چراغSMD LED سفید
. میزان روشنایی :
لامپ اصلی: 300 لومن چراغ LED سفید و قرمز: 45 لومن
. مدت زمان کارکرد :
لامپ اصلی: 1.5 ساعت چراغ چشمکزن قرمز: 24 ساعت چراغ سفید: 4 ساعت
. مدت زمان شارژ : 3-4 ساعت
. حداکثر دامنه روشنایی : 500 متر
. وزن : 430 گرم
. ابعاد : 195*98*160 میلیمتر
. متعلقات : شارژر، بند رو دوشی و کابل USB
نور افکن سه پایه شارژِی رونیکس مدل RH-4237
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| منبع توان | "باتری لیتیوم یون 18650 3.7 ولت، 4400 میلی آمپر ساعت" |
| نوعLED | COB |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 - 7000 کلوین |
| کنترل نوردهی | 100%-50%- چشمک زن-خاموش |
| زاویه پرتاب نور | 120 درجه |
| درخشش | 2500lm |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| ابعاد | 85*57*274 میلی متر |
| جنس | ABS |
| طول کابل | 1 متر |
| وزن | 0/333 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد سه پایه |



اره برقی

اره شارژی

