مته گردبر بایمتال سایز 125 میلی متر رونیکس کد RH-5241
۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان
نورافکن LED برقی 22 وات رونیکس مدلRH-4215
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نورافکن تفنگی 120 لومن رونیکس مدل RH-4232
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | 4 عدد باتری قلمی |
| منبع نور | 3واتLED |
| وضعیت کنترل نور | روشن / خاموش |
| درخشش | 80 لومن |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 – 7000 کلوین |
| ابعاد | 170*165*80 میلی متر |
| نوع سطح نهایی | رنگ پلاستیکی |
| جنس | ABS |
| فاصله پرتاب نور | 200 متر |
| وزن | 0/655 کیلوگرم |
| متعلقات | 4 عدد باتری قلمی، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
دسته: ابزارآلات روشنایی
برچسب: ابزارآلات روشنایی, جدیدترین ها, نورافکن, نورافکن تفنگی
محصولات مشابه
نورافکن تفنگی شارژی 500 لومن رونیکس مدلRH-4233
۲,۶۳۵,۰۰۰ تومان
| منبع تغذیه | 5 وات |
| نوع منبع نور | XPG |
| نوع باتری | باتری لیتیومی 18650 |
| ولتاژ باتری | 3.7 ولت |
| ظرفیت باتری | 2200 میلیآمپر ساعت |
| میزان مقاومت در برابر آب | IP67 |
| حالتهای نوری | ۱۰۰٪ – ۵۰٪ – SOS – خاموش |
| میزان روشنایی | 500 لومن |
| طول عمر لامپ | 100000 ساعت |
| فاصله مسیر نور | 180 متر |
| جنس بدنه | پلاستیک ABS با پوشش لاستیکی |
| وزن | 0.351 کیلوگرم |
| ابعاد (قطر / طول کل) | 160 میلیمتر |
| اقلام همراه | کابل Type-C به طول ۵۰ سانتیمتر، یک قلاب آویز، یک بند، فیلتر قرمز |
| بستهبندی | جعبه رنگی |
نورافکن تفنگی شارژی رونیکس مدل RH-4234
۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | باتری لیتیوم یون |
| نوع منبع نور | XHP50-18W |
| نوع باتری | 18650 |
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت،3.7 ولت (2عدد) |
| استاندارد ضدآب | IP67 |
| کنترل نوردهی | 100%-50%-10%- off- Strobe |
| درخشش | 1500 لومن |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| فاصله پرتاب نور | 380 متر |
| جنس | ABS با رنگ پلاستیکی |
| ابعاد( قطر / طول کلی) | 185 میلی متر |
| وزن | 0/66 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند، یک عدد فیلتر قرمز |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نورافکن LED برقی 22 وات رونیکس مدلRH-4215
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 22وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + Q197 |
| شدت نور | 2000لومن |
| برد نوردهی | 25متر |
| دمای رنگ نور (CCT) | 6500کلوین |
| ابعاد | 24*11.5*12سانتی متر |
| وزن | 0.75کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
نورافکن شارژی تفنگی تاشو 1000 لومن رونیکس مدل RH-4239
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت، 3.7 ولت |
| منبع توان | باتری لیتیوم یون 18650 |
| نوعLED | XHP 50 -18W+ SMD -10W |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 - 7000 کلوین |
| کنترل نوردهی | "XHP50:100%-50%-Strobe-off, SMD: 100%-50%-Red strobe-OFF" |
| زاویه پرتاب نور | "XHP50: 100 درجه SMD: 360 درجه" |
| درخشش | "XHP50-1800-900lm SMD-1000-500 lm" |
| استاندارد ضدآب بودن | IP65 |
| مدت زمان کارکرد | "XHP50: در حالت شدت نور بالا 5 ساعت، شدت نور ضعیف 8 ساعت SMD: در حالت شدت نور بالا 6 ساعت، شدت نور ضعیف 8.5 ساعت" |
| زمان لازم برای شارژ کامل | 4 ساعت |
| ابعاد | 216*105*143 میلی متر |
| جنس بدنه | ABS + TPR |
| طول کابل | 1 متر |
| وزن | 0/614 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نور افکن فانوسی رونیکس 350 لومن مدل RH-4276
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
. نوع روشنایی : led filament + smd led
.توان : 6وات
.باتری :
3.7 V,2*2200MAH 18650 li-ion battery
. حداکثر شار روشنایی:
"حداکثر : 350لومن حداقل : 10 لومن"
. دامنه روشنایی : 15 متر
. حالات روشنایی :
3حالته : اس ام دی - ال ای دی - روشنایی هر دو
. دمای رنگ نور :
"ال ای دی : 2800کلوین اس ام دی : 3200کلوین"
. تعداد چراغ ها :
4تا ال ای دی ، 16 تا اس ام دی
. برق ورودی شارژ : 5ولت / 2 آمپر
. جنس بدنه : METAL+ABS
. حداکثر زمان کاری : 5ساعت
. مدت زمان شارژ : 4ساعت
. درجه حفاظت : IP33
. وزن : 505گرم
. ابعاد : میلیمترΦ113*172
. نوع بستهبندی : جعبه رنگی رونیکس
. تجهیزات جانبی : 50سانت کابل
نورافکن فانوسی شارژی رونیکس مدل RH-4227
۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان
نور افکن شارژی رونیکس 2000 لومن مدل 8607
۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
. نوع روشنایی : 60عدد/ SMD 2835
. توان : 30وات
. باتری :
20ولت/2000میلی آمپر ساعت/لیتیوم -یونی
. شار روشنایی :
"حالت زیاد:2000لومن ، حالت متوسط:1000لومن ، حالت کم:500لومن"
. دامنه روشنایی : 1200متر
. دمای رنگ نور :
5500تا6000کلوین(سفید سرد)
. زاویه چرخش :
360درجه به چپ و راست/90درجه از بالا به پایین
. جنس بدنه : آلومینیوم /ABS
. جنس روکش دسته : EVA
. مدت زمان کاری : "2ساعت "
. مدت زمان شارژ : 60دقیقه
. درجه حفاظت : IP20
. وزن : 1280گرم
. ابعاد : میلیمتر 146*164*280
نورافکن LED برقی 32 وات رونیکس مدلRH-4216
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 32وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + Q197 |
| شدت نور | 3000لومن |
| محدوده تابش نور | 40متر |
| دمای رنگ نور (CCT) | 6500کلوین |
| ابعاد | 30*14.5*16سانتی متر |
| وزن | 0.95کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.