تیغ اره عمودبر چوب رونیکس مدل RH-5601
۶۴۰,۰۰۰ تومان
کارواش 180 بار دینامی رونیکس مدل RP-0180
۳۴,۳۸۵,۰۰۰ تومان
تیغ اره عمودبر رونیکس مدل RH-5603
۸۰۰,۰۰۰ تومان
| طول تیغه | 100 میلیمتر |
| نوع شنک تیغه | T-Shank |
| جنس تیغه | کروم وانادیوم (CR-V) |
| تعداد دندانه در هر اینچ | 17 |
| ظرفیت برش | 3.0-30.0 میلی متر |
| موارد استفاده | MDF / تخته سه لایه |
دسته: تیغ اره عمودبر, لوازم جانبی
برچسب: تیغ اره, تیغ اره عمود بر, جدیدترین ها, متعلقات ابزار
توضیحات
– ساخت آلمان با طراحی حرفه ای
– دندانههایی از جنس کروم وانادیوم، بسیار تیزتر از محصولات مشابه
– طراحی T-Shank با امکان نصب و برداشتن آسان تیغه و در عین حال فراهم آوری ثبات مداوم
– طراحی دندانههای تیغه 17 عدد در هر اینچ
– ایده آل برای برش های دقیق، سریع، مستقیم و خشن انواع ام دی اف و تخته های سه لایه
– شامل 5 تیغه در بسته بندی ترموفرمینگ
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تیغ اره عمودبر رونیکس مدل RH-5603” لغو پاسخ
محصولات مشابه
تیغ اره الماسه رونیکس مدل RH-5135 سایز 96×300
۳,۶۸۰,۰۰۰ تومان
تیغ اره الماسه رونیکس مدل RH-5136
تیغ اره الماسه چوب 300*48 مدل RH-5132 برند رونیکس
۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان
ست تیغ اره افقیبر 10 عددی رونیکس مدل RH-5630
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
| طول برش | S922EF:125mm/S922HF:125mm/S611DF:125mm/S1025DF:175mm |
| طول کلی | "S922EF:150mm S922HF:150m S611DF:150m S1025DF:200m" |
| ضخامت تیغه | "S922EF:0.92mm S922HF:0.92m S611DF:1.27mm S1025DF:1.27mm" |
| تعداد دندانهها | "S922EF:18T S922HF:10T S611DF:6T S1025DF:6T" |
| بیشترین ظرفیت برش | "S922EF: ورق فلزی نازک (1.5-4 میلی متر)، لوله ها / پروفیل ها (با قطر: 5-100 میلی متر) S922HF: چوب با میخ / فلز (5-100 میلی متر)، ورق فلز، لوله، پروفیل آلومینیوم (3-10 میلی متر)، S611DF: چوب با میخ / فلز، تخته نئوپان (10-100 میلی متر)، پروفیل های پلاستیکی (با قطر: 5-100 میلی متر)، پلاستیک / پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه، جامد (8-50 میلی متر) S1025DF: چوب با میخ/فلز، تخته نئوپان (10-150 میلی متر)، پروفیل های پلاستیکی (با قطر: 5-150 میلی متر)، پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه، جامد (8-100 میلی متر)" |
| تعداد تیغه اره | "S922EF:2PCS S922HF:3PCS S611DF:3PCS S1025DF:2PCS" |
| نوع تیغه | "S922EF S922HF S611DF S1025DF" |
| جنس تیغه | "S922EF:BIM(D6A+M42) S922HF:BIM(D6A+M42) S611DF:BIM(6150+M2) S1025DF:BIM(6150+M2)" |
| کاربرد | "S922EF: ورق فلزی نازک (1.5-4 میلی متر)، لوله ها / پروفیل ها (با قطر: 5-100 میلی متر) S922HF: چوب با میخ / فلز (5-100 میلی متر)، ورق فلز، لوله، پروفیل آلومینیوم (3-10 میلی متر)، S611DF: چوب با میخ / فلز، تخته نئوپان (10-100 میلی متر)، پروفیل های پلاستیکی (با قطر: 5-100 میلی متر)، پلاستیک / پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه، جامد (8-50 میلی متر) S1025DF: چوب با میخ/فلز، تخته نئوپان (10-150 میلی متر)، پروفیل های پلاستیکی (با قطر: 5-150 میلی متر)، پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه، جامد (8-100 میلی متر) " |
| وزن | 0.252 کیلوگرم |
| بسته بندی | کارت بلیستر دوطرفه |
مته گردبر بتن چهار شیار سایز 60 میلی متر رونیکس مدل Ronix RH-5043
۶۸۰,۰۰۰ تومان
تیغ اره عمودبر فلز رونیکس 10 سانتی متر مدل RH-5611
۴۴۰,۰۰۰ تومان
تیغ کمان اره رونیکس مدل RH-3801
۱۱۰,۰۰۰ تومان



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.