موتور برق اینورتر بنزینی RH-4792 رونیکس
۵۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
متر چرخ دار دیجیتالی 12 اینچ رونیکس مدل 9856
۵,۳۶۰,۰۰۰ تومان
متر چرخدار دیجیتال رونیکس مدل RH-9855
۴,۵۶۰,۰۰۰ تومان
| جنس دستگیره | ABS |
| جنس چرخ | ABS + PVC |
| تعداد مقطع | 3 |
| طول کلی | 100 سانتی متر |
| طول در حالت جمع شده | 65 سانتی متر |
| قطر چرخ ها | 160 میلی متر |
| وزن | 680 گرم |
| بسته بندی | کیسه پارچه ای + جعبه رنگی |
| متعلقات | 2 عدد باتری آلکالاین |
| حداکثر طول قابل اندازه گیری | 10000متر |
دسته: ابزار اندازه گیری, متر چرخ دار
برچسب: جدیدترین ها, متر چرخ دار, متر دیجیتال
محصولات مشابه
ست گونیا مغناطیسی جوشکاری رونیکس مدل RH-9084
۸۰۰,۰۰۰ تومان
بادسنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9605
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| بازه سرعت هوا | 0.4 - 30.0 m/s ±(2.0%+0.5 m/s); 1.4 - 108.0 km/h ±(2.0%+1.8 km/h); 1.3 - 98.5 ft/s ±(2.0%+1.6 ft/s); 0.8 - 58.3 Knots ±(2.0%+1.0 Knots); 0.9 - 67.1 mile/h ±(2.0%+1.1 mile/h); 78.0 - 5900 ft/m ±(2.0%+10 ft/m) |
| بازه حجم هوا | 0-9999 CFM(CMM,CMS) |
| بازه دما هوا | -20 - 60°C/-4 - 140°F±1.5°C |
| بازه دما نقطه شبنم هوا | -20 - 60°C/-4 - 140°F±1.5°C |
| بازه دما حباب تر هوا | -50 - 60°C/ -58 - 140°F±1.5°C |
| بازه رطوبت هوا | 0-99 %±5 % |
| نوع نمایشگر | LCD |
| خاموش شدن خودکار | بعد از 900 ثانیه |
| منبع تغذیه | 1.5V AAA سه عدد باتری |
| نمایش میزام کم باتری | بله |
| ابعاد بدنه | 33 × 60 × 197 میلیمتر |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| قطر فن | "قطر خارجی 70 میلی متر قطر داخلی 53 میلی متر " |
| تعداد پروانه | 8 |
| قابلیت انتقال داده با کابل | بله |
| جنس پروانه | PC+ABS |
| وزن | 141 گرم |
| نوع خروجی Usb | Micro USB |
| نوع بستهبندی | جعبه رنگی رونیکس |
| متعلقات | باتری / کیف / CD نصب / کابل Micro USB |
متر لیزری 100متری نور سبز رونیکس مدل RH-9353G
۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان
| محدوده اندازهگیری | 0.05 تا 100 متر |
| دقت | ±2 میلی متر |
| کلاس لیزر | کلاس II |
| رنگ لیزر | سبز |
| سطح محافظت | IP54 |
| مکانیزم خاموش شدن لیزر به صورت خودکار | 30 ثانیه |
| مکانیزم خاموش شدن دستگاه به صورت خودکار | 180 ثانیه |
| منبع نیرو | باتری (نیکل-فلز) |
| واحد اندازهگیری | متر، فوت، اینچ (نمایش فوت و اینچ همزمان) |
| واحد سطح | متر مربع ، فوت مربع ، اینچ مربع |
| دمای انبارش | 20- تا 60 درجه سانتی گراد |
| محدوده دمای عملکرد | 0 تا 40 درجه سانتی گراد |
| ابعاد دستگاه | 118 * 50.5 * 25 میلی متر |
| وزن | 0.093 کیلوگرم |
| طول عمر باتری | 5000 بار |
| عملکرد | اندازه گیری منقطع (یک طول)، پیوسته (چندین طول)، اندازه گیری سطح، حجم، اندازه گیری ترکیبی (لیزر با نوار فلزی)، قابلیت جمع و تفریق داده ها |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| نوع بسته بندی | کالرباکس |
| متعلقات | کیف پارچه ای-باتری- کابل شارژ |
تراز لیزری دو خط ۳۶۰ درجه رونیکس مدل RH-9502
۱۰,۴۰۰,۰۰۰ تومان
| دقت خطوط افقی و عمودی | 2± میلی متر در 5 متر |
| دامنه خودترازی دستگاه | ±3° |
| برد دستگاه/ با رِسیور | 15 متر / 50 متر با رِسیور |
| سایز رزوه سه پایه | 1.4 اینچ |
| نوع لیزر | 635 نانومتر / لیزر کلاس 2 |
| محدوده دمای کارکرد | 10تا 50 درجه سانتی گراد- |
| درجه حفاظت | IP54 |
| ضخامت پرتو لیزر | 3.5 میلیمتر در 10 متر |
| ابعاد | 121x110x60 میلی متر |
| حداکثر زمان کار مداوم | حداکثر تا 8 ساعت |
| نوع باتری | 4 x AA Alkaline |
| وزن ناخالص | 463گرم |
| نوع بسته بندی | کیف ضد ضربه BMC |
| متعلقات | پایه ، عینک |
تراز بنایی تاشو 60 سانتی متری رونیکس مدل RH-9422
۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
جک پالت 2تن رونیکس مدل RH-4979
| ظرفیت | 2000کیلوگرم |
| حداقل ارتفاع جک | 75 میلیمتر |
| حداکثر ارتفاع جک | 190 میلیمتر |
| سایز شاخک | 50 * 150 میلیمتر |
| طول شاخک | 1150میلیمتر |
| عرض شاخک | 550میلیمتر |
| قطر چرخ ها | 180 میلیمتر /74 میلیمتر |
| جنس شاخک | Q235 2.75mm |
| جنس بدنه | Q235 2.75mm |
| جنس چرخ | نایلون |
| طول دسته | 863 میلیمتر |
| وزن | 52کیلوگرم |
| بسته بندی | 6 عدد پالت چوبی |
| متعلقات | دفترچه راهنما |
تراز لیزری رونیکس 120+360 درجه مدل RH-9503G نور سبز
۱۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
. برد دستگاه : با رسیور : 15 متر / 50 متر با رِسیور
. دقت خطوط افقی و عمودی : ±2 میلیمتر در 5 متر
. دامنه خودترازی دستگاه : ±3°
. سایز رزوه سه پایه : 1/4"
. نوع لیزر : 515 نانومتر / لیزر کلاس 2
. درجه حفاظت : IP54
. ضخامت پرتو لیزر : 3.5 میلیمتر در 10 متر
. حداکثر زمان کار مداوم : حداکثر تا 10 ساعت
. نوع باتری :باتری لیتیوم-یون 2600 میلی آمپر ساعت 7.3ولت
. متعلقات : پایه ، صفحه لیزر،باتری ،شارژر،کابل، سه پایه



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.