مته گردبر بایمتال سایز 125 میلی متر رونیکس کد RH-5241
۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان
نورافکن LED برقی 22 وات رونیکس مدلRH-4215
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نورافکن تفنگی 120 لومن رونیکس مدل RH-4232
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | 4 عدد باتری قلمی |
| منبع نور | 3واتLED |
| وضعیت کنترل نور | روشن / خاموش |
| درخشش | 80 لومن |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 – 7000 کلوین |
| ابعاد | 170*165*80 میلی متر |
| نوع سطح نهایی | رنگ پلاستیکی |
| جنس | ABS |
| فاصله پرتاب نور | 200 متر |
| وزن | 0/655 کیلوگرم |
| متعلقات | 4 عدد باتری قلمی، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
دسته: ابزارآلات روشنایی
برچسب: ابزارآلات روشنایی, جدیدترین ها, نورافکن, نورافکن تفنگی
محصولات مشابه
نورافکن رونیکس تفنگی 5 حالته مدل RH-4235
۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | دو عدد باتری لیتیوم یون |
| نوع منبع نور | XHP70-30W+COB 10W |
| نوع باتری | 18650 |
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت (2عدد) |
| استاندارد ضدآب | IP67 |
| کنترل نوردهی | "XHP70:100%-50%-strobe COB:100%-50%-OFF" |
| درخشش | "XHP70:2500/ lm COB: 1100 lm" |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| فاصله پرتاب نور | 500 متر |
| جنس | ABS با رنگ پلاستیکی و پوشش پلاستیکی |
| ابعاد( قطر / طول کلی) | 185 میلی متر |
| وزن | 0/732 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند، یک عدد فیلتر قرمز |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
چراغ کار رونیکس 350 لومن مدل RH-4275 ا RH-4275
۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان
. توان : 5وات/3وات
. باتری : قلمی AA
.حداکثر شار روشنایی چراغ جلو : 350 لومن
. حداکثر شار روشنایی چراغ سر :70 لومن
. دامنه روشنایی : 20 متر
. دمای رنگ نور چراغ جلو : 7000-8000 کلوین
. دمای رنگ نور چراغ سر : 7000-8000 کلوین
. زاویه چرخش : 180درجه
. جنس بدنه : پلاستیک(ABS+TPE)
. مدت زمان کاری چراغ جلو : 8ساعت
. مدت زمان کاری چراغ سر : 24ساعت
. ابعاد محصول : میلیمتر 195*55*35
. تجهیزات جانبی : 3عدد باتری AA
چراغ پیشانی رونیکس شارژی 120 لومن مدل RH-4286
۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
. نوع روشنایی :
ال ای دی اس ام دی- دو عدد سنسور ال ای دی- 2 عدد ال ای دی قرمز رنگ
. توان : 3 وات
. نوع باتری : باتری لیتیوم یون پلیمری 1200mah
. حداکثر شدت روشنایی : 120 لومن
. حالات روشنایی :
سوئیچ سمت چپ: 100%-30%-10%- با نگه داشتن 3 به مدت 3 ثانیه، چراغ ال ای دی قرمز روشن خواهد شد سوئیچ سمت راست: حالت سنسور - 100% حسگر - 30% سنسور خاموش
. محدوده روشنایی : 30 متر
. دمای رنگ نور : 7000-8000 کلوین
. زاویه چرخش : 60 درجه
. جنس بدنه : پلاستیک فشرده ABS
. برق ورودی شارژ : 5V / 1 A
. مدت زمان شارژ : 3/5 ساعت
.حداکثر زمان کارکرد : 4 ساعت
. درجه حفاظت : IP33
. وزن : 70 گرم
. ابعاد محصول : 65*45*40 میلیمتر
. متعلقات : USB کابل 30 سانتی متری
نور افکن لیتیوم حرفه ای با برد 500 متر مدل RH-4230
۳,۱۴۵,۰۰۰ تومان
. نوع لامپ :
لامپ اصلی CREE XM-L2 LED 12 عدد چراغ LED چشمکزن قرمز 12 عدد چراغSMD LED سفید
. میزان روشنایی :
لامپ اصلی: 300 لومن چراغ LED سفید و قرمز: 45 لومن
. مدت زمان کارکرد :
لامپ اصلی: 1.5 ساعت چراغ چشمکزن قرمز: 24 ساعت چراغ سفید: 4 ساعت
. مدت زمان شارژ : 3-4 ساعت
. حداکثر دامنه روشنایی : 500 متر
. وزن : 430 گرم
. ابعاد : 195*98*160 میلیمتر
. متعلقات : شارژر، بند رو دوشی و کابل USB
نورافکن شارژی تفنگی تاشو 1000 لومن رونیکس مدل RH-4239
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت، 3.7 ولت |
| منبع توان | باتری لیتیوم یون 18650 |
| نوعLED | XHP 50 -18W+ SMD -10W |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 - 7000 کلوین |
| کنترل نوردهی | "XHP50:100%-50%-Strobe-off, SMD: 100%-50%-Red strobe-OFF" |
| زاویه پرتاب نور | "XHP50: 100 درجه SMD: 360 درجه" |
| درخشش | "XHP50-1800-900lm SMD-1000-500 lm" |
| استاندارد ضدآب بودن | IP65 |
| مدت زمان کارکرد | "XHP50: در حالت شدت نور بالا 5 ساعت، شدت نور ضعیف 8 ساعت SMD: در حالت شدت نور بالا 6 ساعت، شدت نور ضعیف 8.5 ساعت" |
| زمان لازم برای شارژ کامل | 4 ساعت |
| ابعاد | 216*105*143 میلی متر |
| جنس بدنه | ABS + TPR |
| طول کابل | 1 متر |
| وزن | 0/614 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نور افکن شارژی رونیکس 2000 لومن مدل 8607
۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
. نوع روشنایی : 60عدد/ SMD 2835
. توان : 30وات
. باتری :
20ولت/2000میلی آمپر ساعت/لیتیوم -یونی
. شار روشنایی :
"حالت زیاد:2000لومن ، حالت متوسط:1000لومن ، حالت کم:500لومن"
. دامنه روشنایی : 1200متر
. دمای رنگ نور :
5500تا6000کلوین(سفید سرد)
. زاویه چرخش :
360درجه به چپ و راست/90درجه از بالا به پایین
. جنس بدنه : آلومینیوم /ABS
. جنس روکش دسته : EVA
. مدت زمان کاری : "2ساعت "
. مدت زمان شارژ : 60دقیقه
. درجه حفاظت : IP20
. وزن : 1280گرم
. ابعاد : میلیمتر 146*164*280
نور افکن کتابی رونیکس شارژی 900 لومن رونیکس مدل RH-4273
۲,۵۶۰,۰۰۰ تومان
. نوع روشنایی : Cob led
. توان : 10وات
. باتری
3.7ولت/4400میلی آمپر ساعت/لیتیوم -یونی
. حداکثر شار روشنایی :
900لومن
. دامنه روشنایی : 30متر
. حالات روشنایی :
کم نور/پور نور/چشمک زن
. دمای رنگ نور :
7000-8000کلوین(سفید سرد)
. برق ورودی شارژ :
5ولت/1آمپر
. برق خروجی پاور بانک :
5ولت/1آمپر
. زاویه چرخش دسته :
180درجه
. جنس بدنه :
پلاستیک(Nylon+TPE)
. جنس روکش دسته :
پلاستیک(Nylon+TPE)
. حداکثر زمان کاری(حالت پر نور) :
3ساعت
. مدت زمان شارژ : 4.5ساعت
. درجه حفاظت : IP44
. وزن : 435گرم
. ابعاد :
170*120*40میلیمتر
. متعلقات :
50سانتی متر کابل شارژ تایپ سی
چراغ گرد آهنربایی مدلRH-4271رونیکس ا مدلRH-4271رونیکس
۸۰۰,۰۰۰ تومان



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.