تیغ اره الماسه RH-5133 رونیکس
۲,۲۹۵,۰۰۰ تومان
جک هیدرولیک و پمپ باد فندکی رونیکس 5 تن مدل RH-4990
۱۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
بادسنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9605
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| بازه سرعت هوا | 0.4 – 30.0 m/s ±(2.0%+0.5 m/s); 1.4 – 108.0 km/h ±(2.0%+1.8 km/h); 1.3 – 98.5 ft/s ±(2.0%+1.6 ft/s); 0.8 – 58.3 Knots ±(2.0%+1.0 Knots); 0.9 – 67.1 mile/h ±(2.0%+1.1 mile/h); 78.0 – 5900 ft/m ±(2.0%+10 ft/m) |
| بازه حجم هوا | 0-9999 CFM(CMM,CMS) |
| بازه دما هوا | -20 – 60°C/-4 – 140°F±1.5°C |
| بازه دما نقطه شبنم هوا | -20 – 60°C/-4 – 140°F±1.5°C |
| بازه دما حباب تر هوا | -50 – 60°C/ -58 – 140°F±1.5°C |
| بازه رطوبت هوا | 0-99 %±5 % |
| نوع نمایشگر | LCD |
| خاموش شدن خودکار | بعد از 900 ثانیه |
| منبع تغذیه | 1.5V AAA سه عدد باتری |
| نمایش میزام کم باتری | بله |
| ابعاد بدنه | 33 × 60 × 197 میلیمتر |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| قطر فن | “قطر خارجی 70 میلی متر قطر داخلی 53 میلی متر “ |
| تعداد پروانه | 8 |
| قابلیت انتقال داده با کابل | بله |
| جنس پروانه | PC+ABS |
| وزن | 141 گرم |
| نوع خروجی Usb | Micro USB |
| نوع بستهبندی | جعبه رنگی رونیکس |
| متعلقات | باتری / کیف / CD نصب / کابل Micro USB |
دسته: ابزار اندازه گیری, بادسنج دیجیتال
برچسب: بادسنج دیجیتال, جدیدترین ها, رونیکس
توضیحات
– طراحی سبک و جمع و جور جهت راحتی در حمل
– دماسنج و سنسور رطوبت دقیق
– ایده آل برای مصارف خانگی مانند اندازه گیری سرعت باد، دمنده هوا، دمای فن CPU کامپیوتر و همچنین می تواند برای موج سواری، قایقرانی، ماهیگیری و کایت سواری و غیره استفاده شود.
– صفحه نمایشگر بزرگ LCD با نور پس زمینه، جهت راحتی استفاده در شب
– اندازه گیری سرعت و جریان، رطوبت و نقطه شبنم هوا
– نمایشگر میزان کم باتری و انتقال داده همزمان با USB
– خاموش شدن خودکار دستگاه بعد از 15 دقیقه
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بادسنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9605” لغو پاسخ
محصولات مشابه
ست گونیا مغناطیسی جوشکاری رونیکس مدل RH-9084
۸۰۰,۰۰۰ تومان
مجموعه 6 عددی آچار جغجغه دسته تاشو رونیکس مدل RH-2174
۲,۹۷۵,۰۰۰ تومان
مینی فرز رونیکس مدل 3160 ا Ronix 3160 Mini Angle Grinder
گونیا 20 سانتیمتری ترازدار تاشو رونیکس مدل RH-9791
۷۶۵,۰۰۰ تومان
| دقت تراز | 2 میلی متر در متر |
| دقت خط کش | 0.2 میلی متر در متر |
| ابعاد خط کش | 200 میلی متر * 28 میلی متر * 1.2 میلی متر |
| مقیاس اندازه گیری | متر / اینچ |
| ابعاد دسته | 161 میلی متر * 28.8 میلی متر * 20 میلی متر |
| وزن | 105.8 گرم |
| جنس خط کش | فولاد ضدزنگ |
| جنس بدنه | ABS |
| ابعاد بسته بندی | 33 میلی متر * 33 میلی متر * 43 میلی متر |
| ضخامت خط کش | 1.2 میلی متر |
دریل چکشی 750 وات سه نظام اتوماتیک رونیکس مدل 2215
۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
. نوع سه نظام : اتوماتیک
. ظرفیت سه نظام : 13 میلیمتر
. توان : 850 وات
. ولتاژ : 220-240 ولت
. فرکانس : 50-60 هرتز
. حداکثر ظرفیت سوراخکاری در چوب : 25 میلیمتر
. حداکثر ظرفیت سوراخکاری درفلز : 13 میلیمتر
. حداکثر ظرفیت سوراخکاری در بتن : 13 میلیمتر
. سرعت در حالت آزاد : صفر تا 3000 دور در دقیقه
. وزن : 2.1 کیلوگرم
. متعلقات : دسته جانبی طراحی شده توسط رونیکس، میله تنظیم عمق،ذغال
کارواش رونیکس مدل RP-0101C
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
. توان موتور : 1000 وات
. نوع موتور : دینامی
. حداکثر فشار آب خروجی :
100 بار
. حداکثر جریان آب خروجی :
5.2 لیتر در دقیقه
. فرکانس : 50-60هرتز
. ولتاژ : 220-240 ولت
. وزن : 6.3 کیلوگرم
. متعلقات :
کوپلینگ اتصال سریع، رابط ورودی آب، لانس قابل تنظیم، شلنگ 5 متری فشار قوی PVC، ، تفنگ آبپاش فشار قوی،2متر شلنگ خودمکشی



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.