گرانیت بر 180 میلیمتر رونیکس مدل RH-3503
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
تیغ اره الماسه سایز ۱۸۰ در ۵۶ رونیکس مدل RH-5123
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
بالابر برقی 1200 کیلویی 18 متری رونیکس مدل RH-4138
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| نوع موتور | الکتروموتور القایی |
| توان | 1900 وات |
| ولتاژ | 220-240 ولت |
| فرکانس | 50-60 هرتز |
| ظرفیت بار | 600 / 1200 کیلوگرم |
| ارتفاع بالابری | 18 / 9 متر |
| سرعت بارگیری در حالت: تک کابل / دو کابل | 10 / 5 متر بر دقیقه |
| طول کابل فولادی | 18.5 متر |
| طول کابل برق | 0.65 متر |
| طول کابل ریموت کنترل | 1.5 متر |
| ابعاد بست (رینگ) | 152 * 35 * 65 میلی متر |
| ابعاد محصول | 480 * 170 * 280 میلی متر |
| جنس بدنه | فولاد، آلمینیوم، پلاستیک |
| بستهبندی | جعبه رنگی |
| متعلقات | ۱ عدد قرقره قلاب،2 عدد گیره محکمکننده،4 عدد پیچ و واشر |
دسته: ابزارآلات جابه جایی, بالابر برقی
برچسب: ابزارآلات جابجایی, بالابر برقی, جدیدترین ها
توضیحات
- موتور بالابر برقی آلومینیومی با کیفیت بالا این وینچ برقی را با توان ۱۹۰۰ وات فراهم میکند که قادر است نیروهای بزرگ را بدون تغییر شکل تحمل کند.
- حلقه فلزی تثبیتکننده قابل تنظیم است و مطابق با نیازهای مختلف شما بهراحتی نصب میشود.
- بالابر برقی میتواند بهراحتی موتورهای کوچک، گیربکسها یا مصالح ساختمانی را جابهجا کند. این دستگاه از دو حالت بالابری با قلاب فولادی دارای قفل ایمنی پشتیبانی میکند.
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بالابر برقی 1200 کیلویی 18 متری رونیکس مدل RH-4138” لغو پاسخ
محصولات مشابه
جرثقیل رونیکس 3 تن مدل RH-4105
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
. ظرفیت : 3 تن
. تعداد رشتههای زنجیر : 2
. سایز زنجیر بار : 8x24 میلی متر
. نیروی کششی برای بالا بردن حداکثر ظرفیت :
390 نیوتن
. حداکثر تحمل بار : 4.5 تن
. سایز زنجیر دستی :
5x25x17 میلی متر
. حداکثر طول بالا بردن بار :
3 متر
. وزن خالص : 22 کیلوگرم
. وزن ناخالص : 23 کیلوگرم
. وزن اضافه به ازای هر متر حمل :
3.7 کیلوگرم
پولیفت 1.5تن رونیکس مدلRH-4110
جرثقیل زنجیری رونیکس 1.5 تن مدل RH-4103
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
. ظرفیت : 1.5 تن
. تعداد رشتههای زنجیر : 1
. سایز زنجیر بار : 8x24 میلی متر
. نیروی کششی برای بالا بردن حداکثر ظرفیت :
343 نیوتن
. حداکثر تحمل بار : 2.25 تن
. سایز زنجیر دستی :
5x25x19 میلی متر
. حداکثر طول بالا بردن بار :
2.3 متر
. وزن خالص : 16 کیلوگرم
. وزن ناخالص : 16.5 کیلوگرم
. وزن اضافه به ازای هر متر حمل :
2.3 کیلوگرم
بالابر برقی رونیکس 300 کیلویی مدل RH-4131
۱۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
. ظرفیت بار دوبل(کیلوگرم) :
300کیلوگرم
. توان : 550 وات
. ظرفیت بار استاندارد(کیلوگرم) :
150کیلوگرم
. ولتاژ : 220 ولت
. ارتفاع دوبل(متر) :
9متر
. ارتفاع استاندارد (متر) :
18متر
. سرعت دوبل (متر بر دقیقه) :
5متر بر دقیقه
. سرعت استاندارد (متر بر دقیقه) :
10متر بر دقیقه
. طول کابل برق : 18 متر
. قطر کابل برق : 3.18میلیمتر
. مقاومت کابل برق : >750کیلوگرم
جک پالت 2تن رونیکس مدل RH-4979
| ظرفیت | 2000کیلوگرم |
| حداقل ارتفاع جک | 75 میلیمتر |
| حداکثر ارتفاع جک | 190 میلیمتر |
| سایز شاخک | 50 * 150 میلیمتر |
| طول شاخک | 1150میلیمتر |
| عرض شاخک | 550میلیمتر |
| قطر چرخ ها | 180 میلیمتر /74 میلیمتر |
| جنس شاخک | Q235 2.75mm |
| جنس بدنه | Q235 2.75mm |
| جنس چرخ | نایلون |
| طول دسته | 863 میلیمتر |
| وزن | 52کیلوگرم |
| بسته بندی | 6 عدد پالت چوبی |
| متعلقات | دفترچه راهنما |
جک پالت 3 تن رونیکس مدل RH-4980
| ظرفیت | 3000 کیلوگرم |
| حداقل ارتفاع جک | 75 میلیمتر |
| حداکثر ارتفاع جک | 190 میلیمتر |
| سایز شاخک | 50 * 150 میلیمتر |
| طول شاخک | 1150میلیمتر |
| عرض شاخک | 550میلیمتر |
| قطر چرخ ها | 180 میلیمتر /74 میلیمتر |
| جنس شاخک | Q235 3.5mm |
| جنس بدنه | Q235 3.5mm |
| جنس چرخ | نایلون |
| طول دسته | 836 میلیمتر |
| وزن | 66 کیلوگرم |
| بسته بندی | 6 عدد پالت چوبی |
| متعلقات | دفترچه راهنما |



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.