قفل فرمان دوبل رونیکس مدل RH-4243
۲,۲۴۰,۰۰۰ تومان
اره باغبانی خم رونیکس 330 میلی متر مدل RH-3603
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
قیر پاش رونیکس مدل RH-6602
۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان
| ظرفیت | 1000 میلی لیتر |
| جنس کاسه | آلومینیوم |
| حداکثر فشار | 150psi |
| سایز نازل | 5.5 میلی متر |
دسته: قیر پاش بادی
برچسب: جدیدترین ها, رونیکس, قیر پاش بادی
توضیحات
– قیرپاش حرفهای با کاسه آلومینیومی 1000 میلی لیتری و ورودی هوای منحصر به فرد که به منظور انجام طیف گستردهای از فعالیتها طراحی شده است.
– با قابلیت تنظیم نحوه پاشش، به منظور انجام این فرایند روی سطوح وسیع بدون نیاز به توقف
– دارای وزن سبک که راحتی و سهولت را برای کاربر به همراه دارد.
– ساخته شده از آلومینیوم، دارای نازل فولادی ضد زنگ، روکش برنجی با کیفیت بالا به منظور دوام بالا و طول عمر بیشتر
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “قیر پاش رونیکس مدل RH-6602” لغو پاسخ
محصولات مشابه
اره عمودبر رونیکس مدل 4111
نورافکن جیبی شارژی 900 لومن رونیکس مدل RH-4223
۱,۹۶۰,۰۰۰ تومان
| نوع روشنایی | cob led |
| توان | 8 وات |
| باتری | 3.7 ولت/2500 میلی آمپر ساعت |
| بیشترین فلاکس | 1000لومن |
| میزان پرتاب نور | 60 متر |
| حالت کاری | 100% روشنایی، 50% روشنایی، 20% روشنایی، خاموش |
| دمای رنگ نور | 6500 درجه کلوین |
| ورودی DC | 5 ولت / 1 آمپر |
| زاویه چرخش | 0 |
| جنس بدنه | ABS+PC/TPE |
| مدت زمان کارکرد | 210 دقیقه |
| مدت زمان شارژ | 210 دقیقه |
| استاندارد حفاظتی | IP44 |
| وزن | 0.14 کیلوگرم |
| ابعاد | 120.3*62.4*25.8 |
| متعلقات | کابل USB، Type C 30 سانتیمتری |
مینی کمپرسور 3 کاره (کیف دار) مدل RH-4261B رونیکس
۱۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان
. منبع تغذیه :
برق مستقیم 12 ولت (فندک خودرو)/ برق شهری 220-240 ولت/50-60 هرتز
. حداکثر فشار :
11 بار- 1100 کیلوپاسکال- 160 PSI
. حجم باد خروجی بلوور :
360 لیتر بر دقیقه
. طول نازل باد : 81 سانتیمتر
. طول خرطومی بلوور :
36 سانتیمتر
. طول سیم فندکی : 3 متر
. وزن : 2 کیلوگرم
. نوع بسته بندی : کیف برزنتی
. متعلقات :
1 عدد نازل باد توپ- 1 عدد مبدل باد تایر- 1 عدد مبدل باد تشک بادی-شلنگ خرطومی
میز فارسی بر چرخ دار رونیکس مدل 5810
| جنس بدنه | استیل |
| سایز | طول کامل: 207*61*100 سانتیمتر تا شده: 110*26*25 سانتیمتر |
| ضخامت | 1 میلیمتر |
| نوع پروفیل | قوطی چهارگوش |
| بیشترین تحمل وزن | 150 کیلوگرم |
| میزان افزایش طول میز | 470 میلیمتر |
| طول کلی | 2070 میلیمتر |
| طول در حالت تا شدگی | 1100 میلیمتر |
| جنس چرخ | pu+pp |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
| متعلقات | 1- میز اکستنشن 2- 4 عدد پیچM8*19 3- 2 عدد چرخ 4- 4 عدد پیچ M8*55 5-4 عدد مهره |
چکش تخریب تاپ لاین 11 کیلویی رونیکس مدل 2810
جک پالت 2تن رونیکس مدل RH-4979
| ظرفیت | 2000کیلوگرم |
| حداقل ارتفاع جک | 75 میلیمتر |
| حداکثر ارتفاع جک | 190 میلیمتر |
| سایز شاخک | 50 * 150 میلیمتر |
| طول شاخک | 1150میلیمتر |
| عرض شاخک | 550میلیمتر |
| قطر چرخ ها | 180 میلیمتر /74 میلیمتر |
| جنس شاخک | Q235 2.75mm |
| جنس بدنه | Q235 2.75mm |
| جنس چرخ | نایلون |
| طول دسته | 863 میلیمتر |
| وزن | 52کیلوگرم |
| بسته بندی | 6 عدد پالت چوبی |
| متعلقات | دفترچه راهنما |
کارواش رونیکس مدل RP-0101C
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
. توان موتور : 1000 وات
. نوع موتور : دینامی
. حداکثر فشار آب خروجی :
100 بار
. حداکثر جریان آب خروجی :
5.2 لیتر در دقیقه
. فرکانس : 50-60هرتز
. ولتاژ : 220-240 ولت
. وزن : 6.3 کیلوگرم
. متعلقات :
کوپلینگ اتصال سریع، رابط ورودی آب، لانس قابل تنظیم، شلنگ 5 متری فشار قوی PVC، ، تفنگ آبپاش فشار قوی،2متر شلنگ خودمکشی



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.