میکسر برقی دو محوره صنعتی رونیکس مدل 2411
۲۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پیچگوشتی شارژی براش لس 20 ولت رونیکس مدل 8671
۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.۱۵,۳۰۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۱۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان.
نورافکن LED برقی 50 وات با دسته تاشو رونیکس مدلRH-4217
۶,۳۸۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 50وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش / 50%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + PA6 |
| شدت نور | 4500لومن |
| محدوده تابش نور | 60متر |
| دمای نور | 6500کلوین |
| ابعاد | 20.6*10*23.7سانتی متر |
| وزن | 1.5کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
دسته: ابزارآلات روشنایی, نورافکن برقی
برچسب: ابزارالات روشنایی, جدیدترین ها, فروش ویژه, نورافکن, نورافکن برقی
توضیحات
با درجه حفاظتی IP65، این نور امنیتی بهطور گسترده برای پروژههای روشنایی داخلی و خارجی قابل استفاده است، مانند میزهای کار، تعمیر خودرو، کارگاهها، گاراژها، کارخانهها، اسکلهها، دکوراسیون داخلی، روشنایی حیاط و سایتهای ساختوساز
پایه قابل تنظیم با کلاچ، ۱۸۰ درجه بالا/پایین شدت روشنایی همراه با پایه، چه بخواهید آن را آویزان کنید یا روی زمین بگذارید، این نور کار قابل تنظیم همیشه همراه شماست
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نورافکن LED برقی 50 وات با دسته تاشو رونیکس مدلRH-4217” لغو پاسخ
محصولات مشابه
نورافکن تفنگی شارژی 500 لومن رونیکس مدلRH-4233
۲,۶۳۵,۰۰۰ تومان
| منبع تغذیه | 5 وات |
| نوع منبع نور | XPG |
| نوع باتری | باتری لیتیومی 18650 |
| ولتاژ باتری | 3.7 ولت |
| ظرفیت باتری | 2200 میلیآمپر ساعت |
| میزان مقاومت در برابر آب | IP67 |
| حالتهای نوری | ۱۰۰٪ – ۵۰٪ – SOS – خاموش |
| میزان روشنایی | 500 لومن |
| طول عمر لامپ | 100000 ساعت |
| فاصله مسیر نور | 180 متر |
| جنس بدنه | پلاستیک ABS با پوشش لاستیکی |
| وزن | 0.351 کیلوگرم |
| ابعاد (قطر / طول کل) | 160 میلیمتر |
| اقلام همراه | کابل Type-C به طول ۵۰ سانتیمتر، یک قلاب آویز، یک بند، فیلتر قرمز |
| بستهبندی | جعبه رنگی |
نورافکن رونیکس تفنگی 5 حالته مدل RH-4235
۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | دو عدد باتری لیتیوم یون |
| نوع منبع نور | XHP70-30W+COB 10W |
| نوع باتری | 18650 |
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت (2عدد) |
| استاندارد ضدآب | IP67 |
| کنترل نوردهی | "XHP70:100%-50%-strobe COB:100%-50%-OFF" |
| درخشش | "XHP70:2500/ lm COB: 1100 lm" |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| فاصله پرتاب نور | 500 متر |
| جنس | ABS با رنگ پلاستیکی و پوشش پلاستیکی |
| ابعاد( قطر / طول کلی) | 185 میلی متر |
| وزن | 0/732 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند، یک عدد فیلتر قرمز |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نورافکن LED برقی 22 وات رونیکس مدلRH-4215
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 22وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + Q197 |
| شدت نور | 2000لومن |
| برد نوردهی | 25متر |
| دمای رنگ نور (CCT) | 6500کلوین |
| ابعاد | 24*11.5*12سانتی متر |
| وزن | 0.75کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
چراغ کار رونیکس 350 لومن مدل RH-4275 ا RH-4275
۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان
. توان : 5وات/3وات
. باتری : قلمی AA
.حداکثر شار روشنایی چراغ جلو : 350 لومن
. حداکثر شار روشنایی چراغ سر :70 لومن
. دامنه روشنایی : 20 متر
. دمای رنگ نور چراغ جلو : 7000-8000 کلوین
. دمای رنگ نور چراغ سر : 7000-8000 کلوین
. زاویه چرخش : 180درجه
. جنس بدنه : پلاستیک(ABS+TPE)
. مدت زمان کاری چراغ جلو : 8ساعت
. مدت زمان کاری چراغ سر : 24ساعت
. ابعاد محصول : میلیمتر 195*55*35
. تجهیزات جانبی : 3عدد باتری AA
نورافکن شارژی تفنگی تاشو 1000 لومن رونیکس مدل RH-4239
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت، 3.7 ولت |
| منبع توان | باتری لیتیوم یون 18650 |
| نوعLED | XHP 50 -18W+ SMD -10W |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 - 7000 کلوین |
| کنترل نوردهی | "XHP50:100%-50%-Strobe-off, SMD: 100%-50%-Red strobe-OFF" |
| زاویه پرتاب نور | "XHP50: 100 درجه SMD: 360 درجه" |
| درخشش | "XHP50-1800-900lm SMD-1000-500 lm" |
| استاندارد ضدآب بودن | IP65 |
| مدت زمان کارکرد | "XHP50: در حالت شدت نور بالا 5 ساعت، شدت نور ضعیف 8 ساعت SMD: در حالت شدت نور بالا 6 ساعت، شدت نور ضعیف 8.5 ساعت" |
| زمان لازم برای شارژ کامل | 4 ساعت |
| ابعاد | 216*105*143 میلی متر |
| جنس بدنه | ABS + TPR |
| طول کابل | 1 متر |
| وزن | 0/614 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نور افکن و فن دو کاره رونیکس مدل RH-4210
۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان
| ظرفیت باتری | 2200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ باتری | 3.7 ولت |
| نوع باتری | 1عدد 18650 |
| زمان شارژ شدن | 4 ساعت |
| سرعت سطوح فن(سرعت پایین) | 3000±10% دور بر دقیقه |
| سرعت سطوح فن(سرعت متوسط) | 3700±10% دور بر دقیقه |
| سرعت سطوح فن(سرعت بالا) | 4500±10% دور بر دقیقه |
| حداکثر توان فن | 5 وات |
| توان نور | 10 وات |
| حالت فن | 25%-50%-100%-خاموش |
| جنس بدنه | ABS+PC+TPR |
| شدت نور | 500 لومن |
| حالت روشنایی | 100%-50%-25%-خاموش |
| فاصله پرتو | 12,7,3 میلی متر |
| رنگ نور | سفید سرد |
| نوع لامپ | COB |
| دمای نور | 6000-7000 کلوین |
| وزن | 0.439 کیلوگرم |
| بسته بندی | جعبه رنگی |
| متعلقات | کابل USB نوع C: 5ولت,1آمپر,1متری |
نور افکن فانوسی رونیکس 350 لومن مدل RH-4276
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
. نوع روشنایی : led filament + smd led
.توان : 6وات
.باتری :
3.7 V,2*2200MAH 18650 li-ion battery
. حداکثر شار روشنایی:
"حداکثر : 350لومن حداقل : 10 لومن"
. دامنه روشنایی : 15 متر
. حالات روشنایی :
3حالته : اس ام دی - ال ای دی - روشنایی هر دو
. دمای رنگ نور :
"ال ای دی : 2800کلوین اس ام دی : 3200کلوین"
. تعداد چراغ ها :
4تا ال ای دی ، 16 تا اس ام دی
. برق ورودی شارژ : 5ولت / 2 آمپر
. جنس بدنه : METAL+ABS
. حداکثر زمان کاری : 5ساعت
. مدت زمان شارژ : 4ساعت
. درجه حفاظت : IP33
. وزن : 505گرم
. ابعاد : میلیمترΦ113*172
. نوع بستهبندی : جعبه رنگی رونیکس
. تجهیزات جانبی : 50سانت کابل
نورافکن فانوسی شارژی رونیکس مدل RH-4228
۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.