نور افکن سه پایه شارژِی رونیکس مدل RH-4237
۲,۹۷۰,۰۰۰ تومان
تراز لیزری دو خط 360 درجه رونیکس مدل RH-9504
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان.
نورافکن فانوسی شارژی رونیکس مدل RH-4227
۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان
. توان : 6 وات
. نوع باتری :
3.7 ولت 2200 میلی آمپر ساعت
. ابعاد : 122 × 80 × 80 میلیمتر
. جنس بدنه : ABS+PC+alu
. میزان روشنایی : 150 لومن
. وزن : 160 گرم
. گارانتی :
اصالت و سلامت فیزیکی کالا
. کشور سازنده : چین
. اقلام همراه :
کابل TYPE C, کابل USB 50 سانتی متری
دسته: ابزارآلات روشنایی, نور افکن فانوسی, نورافکن شارژی
برچسب: نورافکن, نورافکن شارژی, نورافکن فانوسی
توضیحات
سایز کوچک (مینی )
میزان روشنایی : 150 لومن
میزان پرتاب نور : 20 متر
ورودی( DC ): 5 ولت 1 آمپر
زاویه چرخش : 0
مدت زمان کارکرد : 390 دقیقه
مدت زمان شارژ : 180 دقیقه
دمای رنگ نور : 6500 درجه کلوین، 3000 درجه کلوین
حالت کاری : مهتابی آفتابی، مهتابی ، مهتابی و آفتابی، نور بالا، خاموش
ساخته شده از پلاستیک با کیفیت از جنس ABS مقاوم در برابر رطوبت و آب
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نورافکن فانوسی شارژی رونیکس مدل RH-4227” لغو پاسخ
محصولات مشابه
نورافکن LED برقی 50 وات با سه پایه رونیکس مدلRH-4218
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 50وات |
| ولتاژ | 220-240ولت |
| فرکانس | 50-60هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| حداکثر شار نوری | 4500لومن |
| محدوده تابش نور | 80متر |
| دمای رنگ نور (CCT) | 6500کلوین |
| ابعاد | 182*76*76سانتی متر |
| وزن | 3.3کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
| متعلقات | سه پایه تلسکوپی |
نورافکن LED برقی 50 وات با دسته تاشو رونیکس مدلRH-4217
۶,۳۸۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 50وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش / 50%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + PA6 |
| شدت نور | 4500لومن |
| محدوده تابش نور | 60متر |
| دمای نور | 6500کلوین |
| ابعاد | 20.6*10*23.7سانتی متر |
| وزن | 1.5کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
نورافکن تفنگی شارژی رونیکس مدل RH-4234
۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | باتری لیتیوم یون |
| نوع منبع نور | XHP50-18W |
| نوع باتری | 18650 |
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت،3.7 ولت (2عدد) |
| استاندارد ضدآب | IP67 |
| کنترل نوردهی | 100%-50%-10%- off- Strobe |
| درخشش | 1500 لومن |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| فاصله پرتاب نور | 380 متر |
| جنس | ABS با رنگ پلاستیکی |
| ابعاد( قطر / طول کلی) | 185 میلی متر |
| وزن | 0/66 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند، یک عدد فیلتر قرمز |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
چراغ پیشانی رونیکس 90 لومن مدل RH-4281
۱,۷۸۵,۰۰۰ تومان
. نوع LED :
CREE XPE-R2
. شدت روشنایی لامپ :
90 لومن
. حداکثر دامنه روشنایی :
80 متر
. مدت زمان کارکرد : 5-6 ساعت
. وزن : 85 گرم
. ابعاد :
33*46.5*48 میلی متر
. محدوده دمای نگهداری :
10 - تا 50 درجه سانتی گراد
. محدوده دمای کارکرد :
صفر تا 40 درجه سانتی گراد
. باتری مورد نیاز :
سه عدد باتری نیم قلمی AAA
چراغ کار رونیکس 350 لومن مدل RH-4275 ا RH-4275
۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان
. توان : 5وات/3وات
. باتری : قلمی AA
.حداکثر شار روشنایی چراغ جلو : 350 لومن
. حداکثر شار روشنایی چراغ سر :70 لومن
. دامنه روشنایی : 20 متر
. دمای رنگ نور چراغ جلو : 7000-8000 کلوین
. دمای رنگ نور چراغ سر : 7000-8000 کلوین
. زاویه چرخش : 180درجه
. جنس بدنه : پلاستیک(ABS+TPE)
. مدت زمان کاری چراغ جلو : 8ساعت
. مدت زمان کاری چراغ سر : 24ساعت
. ابعاد محصول : میلیمتر 195*55*35
. تجهیزات جانبی : 3عدد باتری AA
نورافکن شارژی تفنگی تاشو 1000 لومن رونیکس مدل RH-4239
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت، 3.7 ولت |
| منبع توان | باتری لیتیوم یون 18650 |
| نوعLED | XHP 50 -18W+ SMD -10W |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 - 7000 کلوین |
| کنترل نوردهی | "XHP50:100%-50%-Strobe-off, SMD: 100%-50%-Red strobe-OFF" |
| زاویه پرتاب نور | "XHP50: 100 درجه SMD: 360 درجه" |
| درخشش | "XHP50-1800-900lm SMD-1000-500 lm" |
| استاندارد ضدآب بودن | IP65 |
| مدت زمان کارکرد | "XHP50: در حالت شدت نور بالا 5 ساعت، شدت نور ضعیف 8 ساعت SMD: در حالت شدت نور بالا 6 ساعت، شدت نور ضعیف 8.5 ساعت" |
| زمان لازم برای شارژ کامل | 4 ساعت |
| ابعاد | 216*105*143 میلی متر |
| جنس بدنه | ABS + TPR |
| طول کابل | 1 متر |
| وزن | 0/614 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نورافکن LED برقی 32 وات رونیکس مدلRH-4216
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 32وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + Q197 |
| شدت نور | 3000لومن |
| محدوده تابش نور | 40متر |
| دمای رنگ نور (CCT) | 6500کلوین |
| ابعاد | 30*14.5*16سانتی متر |
| وزن | 0.95کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
چراغ گرد آهنربایی مدلRH-4271رونیکس ا مدلRH-4271رونیکس
۸۰۰,۰۰۰ تومان



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.