متر چرخدار دیجیتال رونیکس مدل RH-9855
۴,۵۶۰,۰۰۰ تومان
متر لیزری دوربیندار 100 متری رونیکس مدل RH-9390
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
متر چرخ دار دیجیتالی 12 اینچ رونیکس مدل 9856
۵,۳۶۰,۰۰۰ تومان
| جنس دستگیره | ABS |
| جنس چرخ | ABS + PVC |
| تعداد مقطع | 3 |
| طول کلی | 100 سانتی متر |
| طول در حالت جمع شده | 67 سانتی متر |
| قطر چرخ ها | 318 میلی متر |
| وزن | 1.1 کیلوگرم |
| بسته بندی | کیسه پارچه ای + جعبه رنگی |
| متعلقات | 2 عدد باتری آلکالاین |
| حداکثر طول قابل اندازه گیری | 10000متر |
دسته: ابزار اندازه گیری, متر چرخ دار
برچسب: جدیدترین ها, متر چرخ دار, متر دیجیتال
محصولات مشابه
تراز لیزری رونیکس مدل RH-9537G
۲۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
| دقت | ±2 میلی متر در 5 متر |
| دامنه خودترازی دستگاه | ±3 درجه |
| دامنه کارکرد | 5 متر/70 متر |
| رنگ نور | سبز |
| نوع لیزر | لیزر کلاس II و515نانومتر |
| عرض پرتو | 2 میلی متر در 10 میلی متر |
| دامنه دمای کارکرد | (-10تا45)درجه سانتیگراد |
| دمای انبارش | (-20تا60) درجه سانتگراد |
| وزن ناخالص | 3.95کیلوگرم |
| استاندارد برودتی | IP54 |
| وزن خالص | 0.554کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 4 عدد باتری قلمی 7.4 ولت - 2600 میلی آمپر ساعت |
صوت سنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9604
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| دقت تشخیص صدا | "±1.5 دسی بل (94dB@1KHz) ±5 دسی بل (94dB@8KHz)" |
| فرکانس تشخیص | 8 - 30 هرتز |
| فرکانس دینامیکی | 50 دسی بل |
| بازده تشخیص | "130 - 30 دسی بل A 130 - 30 دسی بل B" |
| سطح های تشخیص | 2 سطح |
| وزن صدا | A/C |
| میکروفن | میکروفن خازنی |
| ابعاد میکروفن | 38.3میلی مترx13 |
| جنس فیلتر صدا | پلی اتیلن EPE |
| منبع تغذیه | 1.5V AAA سه عدد باتری |
| نمایش میزام کم باتری | بله |
| نوع نمایشگر | LCD |
| خاموش شدن خودکار | بعد از 600 ثانیه |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| ابعاد بدنه | 33 × 60 × 189 میلیمتر |
| نوع خروجی Usb | Micro USB |
| قابلیت انتقال داده با کابل | بله |
| وزن | 178 گرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
| متعلقات | باتری / کیف / CD نصب / کابل Micro USB |
متر چرخ دار 12 اینچ دیجیتال رونیکس مدل 9857
۳,۷۶۰,۰۰۰ تومان
متر لیزری 100متری نور سبز رونیکس مدل RH-9353G
۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان
| محدوده اندازهگیری | 0.05 تا 100 متر |
| دقت | ±2 میلی متر |
| کلاس لیزر | کلاس II |
| رنگ لیزر | سبز |
| سطح محافظت | IP54 |
| مکانیزم خاموش شدن لیزر به صورت خودکار | 30 ثانیه |
| مکانیزم خاموش شدن دستگاه به صورت خودکار | 180 ثانیه |
| منبع نیرو | باتری (نیکل-فلز) |
| واحد اندازهگیری | متر، فوت، اینچ (نمایش فوت و اینچ همزمان) |
| واحد سطح | متر مربع ، فوت مربع ، اینچ مربع |
| دمای انبارش | 20- تا 60 درجه سانتی گراد |
| محدوده دمای عملکرد | 0 تا 40 درجه سانتی گراد |
| ابعاد دستگاه | 118 * 50.5 * 25 میلی متر |
| وزن | 0.093 کیلوگرم |
| طول عمر باتری | 5000 بار |
| عملکرد | اندازه گیری منقطع (یک طول)، پیوسته (چندین طول)، اندازه گیری سطح، حجم، اندازه گیری ترکیبی (لیزر با نوار فلزی)، قابلیت جمع و تفریق داده ها |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| نوع بسته بندی | کالرباکس |
| متعلقات | کیف پارچه ای-باتری- کابل شارژ |
متر لیزری 50متری نور سبز رونیکس مدل RH-9351G
۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
| محدوده اندازهگیری | 0.05 تا 50 متر |
| دقت | ±2 میلی متر |
| کلاس لیزر | کلاس II |
| رنگ لیزر | سبز |
| سطح محافظت | IP54 |
| مکانیزم خاموش شدن لیزر به صورت خودکار | 30 ثانیه |
| مکانیزم خاموش شدن دستگاه به صورت خودکار | 180 ثانیه |
| منبع نیرو | باتری (نیکل-فلز) |
| واحد اندازهگیری | متر ، فوت ، اینچ (نمایش فوت و اینچ همزمان) |
| واحد سطح | متر مربع ، فوت مربع ، اینچ مربع |
| دمای انبارش | 20- تا 60 درجه سانتی گراد |
| محدوده دمای عملکرد | 0 تا 40 درجه سانتی گراد |
| ابعاد دستگاه | 118 * 50.5 * 25 میلی متر |
| وزن | 0.093 کیلوگرم |
| طول عمر باتری | 5000 بار |
| عملکرد | اندازه گیری منقطع (یک طول)، پیوسته (چندین طول)، اندازه گیری سطح، حجم، اندازه گیری ترکیبی (لیزر با نوار فلزی)، قابلیت جمع و تفریق داده ها |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| نوع بسته بندی | کالرباکس |
| متعلقات | کیف پارچه ای-باتری- کابل شارژ |
خط کش چوبی تاشو 2 متری رونیکس مدل RH-9715
۴۸۰,۰۰۰ تومان
جک پالت 2تن رونیکس مدل RH-4979
| ظرفیت | 2000کیلوگرم |
| حداقل ارتفاع جک | 75 میلیمتر |
| حداکثر ارتفاع جک | 190 میلیمتر |
| سایز شاخک | 50 * 150 میلیمتر |
| طول شاخک | 1150میلیمتر |
| عرض شاخک | 550میلیمتر |
| قطر چرخ ها | 180 میلیمتر /74 میلیمتر |
| جنس شاخک | Q235 2.75mm |
| جنس بدنه | Q235 2.75mm |
| جنس چرخ | نایلون |
| طول دسته | 863 میلیمتر |
| وزن | 52کیلوگرم |
| بسته بندی | 6 عدد پالت چوبی |
| متعلقات | دفترچه راهنما |



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.