آچار دو سر رینگ 21x23 میلی متری رونیکس مدل RH-2321
۴۸۰,۰۰۰ تومان
چسب 123 سبز رنگ-400 می لیتر رونیکس مدل RH-9921G
۱۲۵,۰۰۰ تومان
منگنه کوب دستی رونیکس مدل RH-4805
۸۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر طول منگنه | 8میلی متر |
| جنس بدنه | استیل A3 |
| جنس دسته | استیل A3 |
| وزن ناخالص | 430گرم |
| نوع بستهبندی | بلیستر |
| وزن خالص | 390گرم |
دسته: منگنه کوب
برچسب: جدیدترین ها, منگنه کوب, منگنه کوب دستی
توضیحات
-منگنه کوب دستیدارای بدنهای از جنس استیل ضدزنگ با نیروی محرکه قابل تنظیم و عملکردی سریع و دقیق
– این منگنهکوب دستی قادر است سریع، حرفهای و منظم بر قطعه کار کار را انجام دهد
– ایدهآل برای کار بر سطح پلاستیک، مقوا، فوم، چوب نرم و تخته سه لا
– دارای قابلیت4 تا 8 میلی متر کار با منگنه تاج تخت، منگنه تاج گرد و میخ
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “منگنه کوب دستی رونیکس مدل RH-4805” لغو پاسخ
محصولات مشابه
دریل شارژی مدل 8670 رونیکس
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نوع باتری : لیتیوم یون
ولتاژ باتری : 20 ولت
ظرفیت باتری: 2000 میلی آمپر ساعت
سرعت بی باری : 0 - 450 دور بر دقیقه ، 0 - 2000 دور بر دقیقه
نرخ ضربه : 0 - 30000 ضربه در دقیقه
نوع سه نظام : اتوماتیک
ابعاد سه نظام : 13 میلی متر
گشتاور بیشینه : 60 نیوتن در متر
ظرفیت دریل کاری (چوب، فلز، سنگ) چوب: 35 میلی متر ، فلز: 12 میلی متر ، سنگ: 8 میلی متر
جنس بدنه : PA6-GF30
ابعاد محصول : 164 * 70 * 199
وزن کلی : 2/75 کیلوگرم
وزن خالص : 1/43 کیلوگرم
متعلقات : 2 عدد باتری، 1 عدد شارژر
بسته بندی : BMC
دریل شارژی 16 ولت رونیکس مدل 8669
چکش تخریب رونیکس مدل 2830
۱,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
. سیستم ابزارگیر : شش گوش HEX
. ظرفیت ابزارگیر : 28میلی متر
. توان : 2200 وات
. قدرت ضربه : 75 ژول
. حداکثر تعداد ضربه در حالت آزاد :
950 ضربه در دقیقه
. ولتاژ : 220-240 ولت
. فرکانس : 50-60هرتز
. وزن : 30 کیلوگرم
. نوع بسته بندی : ترولی (چرخ دستی)
. متعلقات :
دسته جانبی با طراحی مخصوص رونیکس، تیوب گریس، یک عدد قلم نوک تیز و یک عدد قلم نوک پهن ، پایه ، چرخ ، کیف ابزار ( ذغال ، 4 عدد آچار آلن )
بادسنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9605
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| بازه سرعت هوا | 0.4 - 30.0 m/s ±(2.0%+0.5 m/s); 1.4 - 108.0 km/h ±(2.0%+1.8 km/h); 1.3 - 98.5 ft/s ±(2.0%+1.6 ft/s); 0.8 - 58.3 Knots ±(2.0%+1.0 Knots); 0.9 - 67.1 mile/h ±(2.0%+1.1 mile/h); 78.0 - 5900 ft/m ±(2.0%+10 ft/m) |
| بازه حجم هوا | 0-9999 CFM(CMM,CMS) |
| بازه دما هوا | -20 - 60°C/-4 - 140°F±1.5°C |
| بازه دما نقطه شبنم هوا | -20 - 60°C/-4 - 140°F±1.5°C |
| بازه دما حباب تر هوا | -50 - 60°C/ -58 - 140°F±1.5°C |
| بازه رطوبت هوا | 0-99 %±5 % |
| نوع نمایشگر | LCD |
| خاموش شدن خودکار | بعد از 900 ثانیه |
| منبع تغذیه | 1.5V AAA سه عدد باتری |
| نمایش میزام کم باتری | بله |
| ابعاد بدنه | 33 × 60 × 197 میلیمتر |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| قطر فن | "قطر خارجی 70 میلی متر قطر داخلی 53 میلی متر " |
| تعداد پروانه | 8 |
| قابلیت انتقال داده با کابل | بله |
| جنس پروانه | PC+ABS |
| وزن | 141 گرم |
| نوع خروجی Usb | Micro USB |
| نوع بستهبندی | جعبه رنگی رونیکس |
| متعلقات | باتری / کیف / CD نصب / کابل Micro USB |
چمن زن برقی موتور دینامی رونیکس مدل 4400
۱۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
. توان : 1600 وات
. ولتاژ : 220-240 ولت
فرکانس : 50هرتز
ابعاد محصول : 127*48*99 سانتیمتر
جنس بدنه : پلی پروپلین
ابعاد تیغه : 380 میلیمتر
جنس تیغه : 45استیل
طول کابل : 98 سانتی متر
عرض برش : 380 میلیمتر
تعداد حالات : 5 موقعیت ارتفاع 20-65 میلی متر
ظرفیت : 50لیتر
وزن : 18 کیلوگرم
بسته بندی : کارتن رنگی
متعلقات : چرخ جلو ۲ عدد چرخ عقب ۲ عدد پوشش چرخ جلو ۲ عدد پوشش چرخ عقب ۲ عدد دسته پایین ۱ عدد کیسه چمن ۱ عدد گیره کابل ۲ عدد دکمه پایین ۲ عدد دکمه بالا ۲ عدد قلاب کابل ۱ عدد مهره M8 ۴ عدد واشر تخت φ10 ۴ عدد ابزار سرپیچ ۱ عدد آچار تیغه ۱ عدد مهره ششگوش ۴ عدد
بتن کن بنزینی 10 کیلویی رونیکس مدل2790
۴۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
| توان موتور | 1000 وات |
| نوع موتور | 36X32mm ، تک سیلندر دو زمانه ، هوا خنک |
| ظرفیت مخزن سوخت | 900 میلی لیتر |
| نسبت بنزین و روغن | 1 / 25 |
| نوع کاربراتور | MZ10.7 |
| مصرف سوخت | ≤0.50 لیتر در ساعت |
| ظرفیت سیلندر | 32.7 سی سی |
| حداکثر سرعت بی باری | 11000 دور بر دقیقه |
| سیستم جرقه زنی | L6T |
| نوع استارت | هندلی ( دستی ) |
| نوع سه نظام | SDS-MAX |
| ظرفیت سه نظام | 30 میلی متر |
| توان ضربه | 12 ژول |
| ظرفیت سوراخکاری در بتن | 40 میلی متر |
| تعداد ضربه در هر دقیقه | 3200BPM |
| ابعاد | 630 ×240×240 میلی متر |
| میزان صدای موتور | 105 db |
| وزن | |
| بسته بندی | کیف BMC |
| متعلقات | "1 عدد قلم نوک تیز 350×18 میلیمتر 1 عدد مته 400×30 میلیمتر کیت ابزار ( 1 عدد شمع ،3 عدد آچار آلن 5 و 6و 8 میلیمتر ، 1 عدد پیچ گوشتی دوسو ، 1 عدد آچار شمع ، یک عدد آچار دو سر تخت 8 و10 ) 30 گرم گریس مخصوص گیربکس 1 عدد ظرف ترکیب بنزین و روغن" |
کیت مینی فرز شارژی 20 ولت براشلس رونیکس مدل 8657
۱۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | 20 ولت |
| باتری | 4000 میلی آمپرساعت |
| نوع باتری | لیتیوم یون |
| سرعت در حالت بی باری | 8500 دور بر دقیقه |
| قطر دیسک | 125 میلیمتر |
| جنس | آلومینیوم، استیل، نایلون |
| مدت زمان کارکرد پیوسته | 45 دقیقه |
| وزن | 4.16 کیلوگرم |
| بسته بندی | کالرباکس |
| متعلقات | "یک عدد دستگیره جانبی یک عدد محافظ یک عدد آچار دو عدد باتری یک عدد شارژر " |
پنکه شارژی رونیکس مدل 8626
۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
| تکنولوژی باتری | لیتیوم یون |
| ولتاز باتری | 20 ولت |
| ظرفیت باتری | 2000میلی آمپر ساعت |
| سرعت | سرعت کم:890دور بر دقیقه،سرعت متوسط:1460دوربر دقیقه،سرعت بالا:1890دور بر دقیقه |
| سرعت جریان هوا | 3.567متر بر ثانیه |
| میزان صدا | "سرعت متوسط:60.7dB سرعت بالا: 65dB " |
| میزان خروج هوا | (بالاترین) 14m³/min |
| مدت زمان عملکرد | 2.8ساعت(با بالاترین سرعت) |
| وزن | 2.76کیلوگرم(همراه با یک باتری) |
| نوع بستهبندی | جعبه رنگی رونیکس |
| متعلقات | 1عدد باتری،1عدد شارژر |



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.