کیت سنباده زن دیواری تاشو 820 وات رونیکس مدل 6200K
۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.۱۹,۵۵۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۱۹,۵۵۰,۰۰۰ تومان.
اره نواری پرتابل 20 سانت رونیکس مدل 5720
۱۹,۵۵۰,۰۰۰ تومان
نورافکن شارژی تفنگی تاشو 1000 لومن رونیکس مدل RH-4239
۵,۶۷۵,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۵,۶۷۵,۰۰۰ تومان بود.۴,۶۷۵,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۴,۶۷۵,۰۰۰ تومان.
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت، 3.7 ولت |
| منبع توان | باتری لیتیوم یون 18650 |
| نوعLED | XHP 50 -18W+ SMD -10W |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 – 7000 کلوین |
| کنترل نوردهی | “XHP50:100%-50%-Strobe-off, SMD: 100%-50%-Red strobe-OFF” |
| زاویه پرتاب نور | “XHP50: 100 درجه SMD: 360 درجه” |
| درخشش | “XHP50-1800-900lm SMD-1000-500 lm” |
| استاندارد ضدآب بودن | IP65 |
| مدت زمان کارکرد | “XHP50: در حالت شدت نور بالا 5 ساعت، شدت نور ضعیف 8 ساعت SMD: در حالت شدت نور بالا 6 ساعت، شدت نور ضعیف 8.5 ساعت” |
| زمان لازم برای شارژ کامل | 4 ساعت |
| ابعاد | 216*105*143 میلی متر |
| جنس بدنه | ABS + TPR |
| طول کابل | 1 متر |
| وزن | 0/614 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
دسته: ابزارآلات روشنایی, چراغ کار شارژی
برچسب: ابزارآلات روشنایی, جدیدترین ها, نورافکن, نورافکن سه پایه شارژی
محصولات مشابه
نورافکن LED برقی 50 وات با دسته تاشو رونیکس مدلRH-4217
۶,۳۸۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 50وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش / 50%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + PA6 |
| شدت نور | 4500لومن |
| محدوده تابش نور | 60متر |
| دمای نور | 6500کلوین |
| ابعاد | 20.6*10*23.7سانتی متر |
| وزن | 1.5کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
نورافکن تفنگی شارژی رونیکس مدل RH-4234
۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | باتری لیتیوم یون |
| نوع منبع نور | XHP50-18W |
| نوع باتری | 18650 |
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت،3.7 ولت (2عدد) |
| استاندارد ضدآب | IP67 |
| کنترل نوردهی | 100%-50%-10%- off- Strobe |
| درخشش | 1500 لومن |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| فاصله پرتاب نور | 380 متر |
| جنس | ABS با رنگ پلاستیکی |
| ابعاد( قطر / طول کلی) | 185 میلی متر |
| وزن | 0/66 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند، یک عدد فیلتر قرمز |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نورافکن LED برقی 22 وات رونیکس مدلRH-4215
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 22وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + Q197 |
| شدت نور | 2000لومن |
| برد نوردهی | 25متر |
| دمای رنگ نور (CCT) | 6500کلوین |
| ابعاد | 24*11.5*12سانتی متر |
| وزن | 0.75کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
چراغ پیشانی رونیکس 90 لومن مدل RH-4281
۱,۷۸۵,۰۰۰ تومان
. نوع LED :
CREE XPE-R2
. شدت روشنایی لامپ :
90 لومن
. حداکثر دامنه روشنایی :
80 متر
. مدت زمان کارکرد : 5-6 ساعت
. وزن : 85 گرم
. ابعاد :
33*46.5*48 میلی متر
. محدوده دمای نگهداری :
10 - تا 50 درجه سانتی گراد
. محدوده دمای کارکرد :
صفر تا 40 درجه سانتی گراد
. باتری مورد نیاز :
سه عدد باتری نیم قلمی AAA
چراغ پیشانی Ronix با برد 70 لومن مدل RH-4280 ا Ronix headlight with 70 lumens range, model RH-4280
۱,۵۳۰,۰۰۰ تومان
نورافکن فانوسی شارژی رونیکس مدل RH-4227
۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان
نورافکن LED برقی 32 وات رونیکس مدلRH-4216
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | 32وات |
| ولتاژ | 240-220ولت |
| فرکانس | 60-50هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | پلیکربنات + آلومینیوم + Q197 |
| شدت نور | 3000لومن |
| محدوده تابش نور | 40متر |
| دمای رنگ نور (CCT) | 6500کلوین |
| ابعاد | 30*14.5*16سانتی متر |
| وزن | 0.95کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
چراغ پیشانی رونیکس شارژی 280 لومن مدل RH-4287
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
. نوع روشنایی :
5 عدد ال ای دی اس ام دی- دو عدد سنسور ال ای دی- 2 عدد ال ای دی قرمز رنگ
. توان LED : وات 5
. باتری : باتری لیتیوم یون پلیمری 1200mah
. شدت روشنایی لامپ : 280 لومن
. حالات روشنایی :
سوئیچ سمت چپ: 100%-30%-10%- بارق نگه داشتن 3 به مدت 3 ثانیه، چراغ ال ای دی قرمز روشن خواهد شد سوئیچ سمت راست: حالت سنسور - 100% حسگر - 30% سنسور خاموش
. محدوده روشنایی: 50 متر
. دمای رنگ نور : 7000-8000 کلوین
. زاویه چرخش: 60 درجه
. جنس بدنه : پلاستیک فشرده ABS
. برق ورودی شارژ : 5V / 1 A
. مدت زمان شارژ : 3.5 ساعت
. مدت زمان عملکرد : 3/5 ساعت
. درجه حفاظت : IP33
. وزن : 70 گرم
. ابعاد محصول : 65*45*40mm
. متعلقات : USB کابل 30 سانتی متری



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.