تیغ اره الماسه RH-5133 رونیکس
۲,۲۹۵,۰۰۰ تومان
جک هیدرولیک و پمپ باد فندکی رونیکس 5 تن مدل RH-4990
۱۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
بادسنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9605
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| بازه سرعت هوا | 0.4 – 30.0 m/s ±(2.0%+0.5 m/s); 1.4 – 108.0 km/h ±(2.0%+1.8 km/h); 1.3 – 98.5 ft/s ±(2.0%+1.6 ft/s); 0.8 – 58.3 Knots ±(2.0%+1.0 Knots); 0.9 – 67.1 mile/h ±(2.0%+1.1 mile/h); 78.0 – 5900 ft/m ±(2.0%+10 ft/m) |
| بازه حجم هوا | 0-9999 CFM(CMM,CMS) |
| بازه دما هوا | -20 – 60°C/-4 – 140°F±1.5°C |
| بازه دما نقطه شبنم هوا | -20 – 60°C/-4 – 140°F±1.5°C |
| بازه دما حباب تر هوا | -50 – 60°C/ -58 – 140°F±1.5°C |
| بازه رطوبت هوا | 0-99 %±5 % |
| نوع نمایشگر | LCD |
| خاموش شدن خودکار | بعد از 900 ثانیه |
| منبع تغذیه | 1.5V AAA سه عدد باتری |
| نمایش میزام کم باتری | بله |
| ابعاد بدنه | 33 × 60 × 197 میلیمتر |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| قطر فن | “قطر خارجی 70 میلی متر قطر داخلی 53 میلی متر “ |
| تعداد پروانه | 8 |
| قابلیت انتقال داده با کابل | بله |
| جنس پروانه | PC+ABS |
| وزن | 141 گرم |
| نوع خروجی Usb | Micro USB |
| نوع بستهبندی | جعبه رنگی رونیکس |
| متعلقات | باتری / کیف / CD نصب / کابل Micro USB |
دسته: ابزار اندازه گیری, بادسنج دیجیتال
برچسب: بادسنج دیجیتال, جدیدترین ها, رونیکس
توضیحات
– طراحی سبک و جمع و جور جهت راحتی در حمل
– دماسنج و سنسور رطوبت دقیق
– ایده آل برای مصارف خانگی مانند اندازه گیری سرعت باد، دمنده هوا، دمای فن CPU کامپیوتر و همچنین می تواند برای موج سواری، قایقرانی، ماهیگیری و کایت سواری و غیره استفاده شود.
– صفحه نمایشگر بزرگ LCD با نور پس زمینه، جهت راحتی استفاده در شب
– اندازه گیری سرعت و جریان، رطوبت و نقطه شبنم هوا
– نمایشگر میزان کم باتری و انتقال داده همزمان با USB
– خاموش شدن خودکار دستگاه بعد از 15 دقیقه
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بادسنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9605” لغو پاسخ
محصولات مشابه
اره عمودبر رونیکس مدل 4111
نورافکن جیبی شارژی 900 لومن رونیکس مدل RH-4223
۱,۹۶۰,۰۰۰ تومان
| نوع روشنایی | cob led |
| توان | 8 وات |
| باتری | 3.7 ولت/2500 میلی آمپر ساعت |
| بیشترین فلاکس | 1000لومن |
| میزان پرتاب نور | 60 متر |
| حالت کاری | 100% روشنایی، 50% روشنایی، 20% روشنایی، خاموش |
| دمای رنگ نور | 6500 درجه کلوین |
| ورودی DC | 5 ولت / 1 آمپر |
| زاویه چرخش | 0 |
| جنس بدنه | ABS+PC/TPE |
| مدت زمان کارکرد | 210 دقیقه |
| مدت زمان شارژ | 210 دقیقه |
| استاندارد حفاظتی | IP44 |
| وزن | 0.14 کیلوگرم |
| ابعاد | 120.3*62.4*25.8 |
| متعلقات | کابل USB، Type C 30 سانتیمتری |
مجموعه 6 عددی آچار جغجغه دسته تاشو رونیکس مدل RH-2174
۲,۹۷۵,۰۰۰ تومان
چکش تخریب تاپ لاین 11 کیلویی رونیکس مدل 2810
دریل چکشی 750 وات سه نظام اتوماتیک رونیکس مدل 2215
۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
. نوع سه نظام : اتوماتیک
. ظرفیت سه نظام : 13 میلیمتر
. توان : 850 وات
. ولتاژ : 220-240 ولت
. فرکانس : 50-60 هرتز
. حداکثر ظرفیت سوراخکاری در چوب : 25 میلیمتر
. حداکثر ظرفیت سوراخکاری درفلز : 13 میلیمتر
. حداکثر ظرفیت سوراخکاری در بتن : 13 میلیمتر
. سرعت در حالت آزاد : صفر تا 3000 دور در دقیقه
. وزن : 2.1 کیلوگرم
. متعلقات : دسته جانبی طراحی شده توسط رونیکس، میله تنظیم عمق،ذغال
آچار همه کاره دو طرفه رونیکس مدل RH-2451 سایز 15 تا 27 میلی متر
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
جک پالت 3 تن رونیکس مدل RH-4980
| ظرفیت | 3000 کیلوگرم |
| حداقل ارتفاع جک | 75 میلیمتر |
| حداکثر ارتفاع جک | 190 میلیمتر |
| سایز شاخک | 50 * 150 میلیمتر |
| طول شاخک | 1150میلیمتر |
| عرض شاخک | 550میلیمتر |
| قطر چرخ ها | 180 میلیمتر /74 میلیمتر |
| جنس شاخک | Q235 3.5mm |
| جنس بدنه | Q235 3.5mm |
| جنس چرخ | نایلون |
| طول دسته | 836 میلیمتر |
| وزن | 66 کیلوگرم |
| بسته بندی | 6 عدد پالت چوبی |
| متعلقات | دفترچه راهنما |



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.