قفل فرمان دوبل رونیکس مدل RH-4243
۲,۲۴۰,۰۰۰ تومان
اره باغبانی خم رونیکس 330 میلی متر مدل RH-3603
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
قیر پاش رونیکس مدل RH-6602
۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان
| ظرفیت | 1000 میلی لیتر |
| جنس کاسه | آلومینیوم |
| حداکثر فشار | 150psi |
| سایز نازل | 5.5 میلی متر |
دسته: قیر پاش بادی
برچسب: جدیدترین ها, رونیکس, قیر پاش بادی
توضیحات
– قیرپاش حرفهای با کاسه آلومینیومی 1000 میلی لیتری و ورودی هوای منحصر به فرد که به منظور انجام طیف گستردهای از فعالیتها طراحی شده است.
– با قابلیت تنظیم نحوه پاشش، به منظور انجام این فرایند روی سطوح وسیع بدون نیاز به توقف
– دارای وزن سبک که راحتی و سهولت را برای کاربر به همراه دارد.
– ساخته شده از آلومینیوم، دارای نازل فولادی ضد زنگ، روکش برنجی با کیفیت بالا به منظور دوام بالا و طول عمر بیشتر
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “قیر پاش رونیکس مدل RH-6602” لغو پاسخ
محصولات مشابه
اره عمودبر رونیکس مدل 4111
مجموعه 6 عددی آچار جغجغه دسته تاشو رونیکس مدل RH-2174
۲,۹۷۵,۰۰۰ تومان
بادسنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9605
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| بازه سرعت هوا | 0.4 - 30.0 m/s ±(2.0%+0.5 m/s); 1.4 - 108.0 km/h ±(2.0%+1.8 km/h); 1.3 - 98.5 ft/s ±(2.0%+1.6 ft/s); 0.8 - 58.3 Knots ±(2.0%+1.0 Knots); 0.9 - 67.1 mile/h ±(2.0%+1.1 mile/h); 78.0 - 5900 ft/m ±(2.0%+10 ft/m) |
| بازه حجم هوا | 0-9999 CFM(CMM,CMS) |
| بازه دما هوا | -20 - 60°C/-4 - 140°F±1.5°C |
| بازه دما نقطه شبنم هوا | -20 - 60°C/-4 - 140°F±1.5°C |
| بازه دما حباب تر هوا | -50 - 60°C/ -58 - 140°F±1.5°C |
| بازه رطوبت هوا | 0-99 %±5 % |
| نوع نمایشگر | LCD |
| خاموش شدن خودکار | بعد از 900 ثانیه |
| منبع تغذیه | 1.5V AAA سه عدد باتری |
| نمایش میزام کم باتری | بله |
| ابعاد بدنه | 33 × 60 × 197 میلیمتر |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| قطر فن | "قطر خارجی 70 میلی متر قطر داخلی 53 میلی متر " |
| تعداد پروانه | 8 |
| قابلیت انتقال داده با کابل | بله |
| جنس پروانه | PC+ABS |
| وزن | 141 گرم |
| نوع خروجی Usb | Micro USB |
| نوع بستهبندی | جعبه رنگی رونیکس |
| متعلقات | باتری / کیف / CD نصب / کابل Micro USB |
دریل پیچگوشتی رونیکس مدل 8615
۱۰,۲۰۰,۰۰۰ تومان
. تکنولوژی باتری : لیتیوم یون
. نوع سه نظام : اتوماتیک
. ظرفیت سه نظام : 10 میلی متر
. ولتاژ باتری : 16 ولت
. ظرفیت باتری : 1.5 آمپرساعت
. سرعت در حالت آزاد :
صفر تا 400 دور در دقیقه، صفر تا 1500 دور در دقیقه
. حداکثر گشتاور : 32 نیوتن متر
. ظرفیت سوراخکاری در چوب :
25 میلی متر
. ظرفیت سوراخکاری در فلز :
10 میلی متر
. ظرفیت سوراخکاری در بتن :
13 میلی متر
. وزن : 1.28 کیلوگرم
. مدت زمان عملکرد در حالت بیباری :
50 دقیقه
. مدت زمان شارژ : 55 دقیقه
. نوع بسته بندی : کیف BMC مقاوم در برابر ضربه
. متعلقات :
یک جفت باتری 16 ولت با ظرفیت 1.5 آمپرساعت و یک فست شارژر
متر لیزری 30 متری رونیکس مدل RH-9139
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
. محدوده اندازهگیری :
0.2 تا 30 متر
. دقت :
3± میلي متر (±0.12 اینچ )
. سطح لیزر : 2
. سطح محافظت :
IP54 (ضد آب و غبار)
. مکانیزم خاموش شدن صفحه به صورت خودکار :
20 ثانیه
. مکانیزم خاموش شدن دستگاه به صورت خودکار :
300 ثانیه
. ابعاد واحد :
105*41*24 میلی متر
. منبع نیرو :
دو عدد باتری قلمی AAA
. واحد اندازهگیری :
متر/اینچ/فوت/فوت+اینچ
. محدوده دمای نگهداری :
20 تا 70 درجه سانتیگراد
. محدوده دمای کارکرد :
10 تا 45 درجه سانتیگراد
. ابعاد دستگاه :
30*115*45 میلی متر
. عمر مفید باتری : 10,000 دفعه
. مناسب برای :
فاصله / منطقه / حجم / فیثاغورث / اندازه گیری مداوم / جمع و تفریق / قابلیت اندازه گیری حداقل و حداکثر
. متعلقات :
سه باتری قلمی 1.5 ولت، کیف پارچه ای
جک پالت 2تن رونیکس مدل RH-4979
| ظرفیت | 2000کیلوگرم |
| حداقل ارتفاع جک | 75 میلیمتر |
| حداکثر ارتفاع جک | 190 میلیمتر |
| سایز شاخک | 50 * 150 میلیمتر |
| طول شاخک | 1150میلیمتر |
| عرض شاخک | 550میلیمتر |
| قطر چرخ ها | 180 میلیمتر /74 میلیمتر |
| جنس شاخک | Q235 2.75mm |
| جنس بدنه | Q235 2.75mm |
| جنس چرخ | نایلون |
| طول دسته | 863 میلیمتر |
| وزن | 52کیلوگرم |
| بسته بندی | 6 عدد پالت چوبی |
| متعلقات | دفترچه راهنما |
فرش شوی و مبل شوی 100 بار رونیکس مدل RP-0800
تماس بگیرید
| ولتاژ | 220-240 ولت |
| فرکانس50-60هرتز | 50-60 هرتز |
| ابعاد محصول | 513*288*275 میلیمتر |
| توان600وات | 800 وات |
| ظرفیت مخزن آب تمیز و کثیف | 3لیتر / 1.5 لیتر |
| میزان نویز | 85 دسی بل |
| جنس | ABS+PP |
| طول | 5.5 متر ، 5 متر قابل افزودن |
| دبی هوا خروجی | 1.1 متر مکعب/ دقیقه |
| فشار مکش | 16±1.5 کیلوپاسکال |
| حجم اسپری | 300 الی 400 میلی لیتر/ دقیقه |
| وزن | 7.5 کیلوگرم |
جک پالت 3 تن رونیکس مدل RH-4980
| ظرفیت | 3000 کیلوگرم |
| حداقل ارتفاع جک | 75 میلیمتر |
| حداکثر ارتفاع جک | 190 میلیمتر |
| سایز شاخک | 50 * 150 میلیمتر |
| طول شاخک | 1150میلیمتر |
| عرض شاخک | 550میلیمتر |
| قطر چرخ ها | 180 میلیمتر /74 میلیمتر |
| جنس شاخک | Q235 3.5mm |
| جنس بدنه | Q235 3.5mm |
| جنس چرخ | نایلون |
| طول دسته | 836 میلیمتر |
| وزن | 66 کیلوگرم |
| بسته بندی | 6 عدد پالت چوبی |
| متعلقات | دفترچه راهنما |



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.