اینورتر جوشکاری رونیکس مدل RH-4640
۲۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
کیت بکس شارژی براشلس 40 ولت رونیکس مدل 40V-8927
۳۰,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ست تیغ اره افقیبر 10 عددی رونیکس مدل RH-5630
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
| طول برش | S922EF:125mm/S922HF:125mm/S611DF:125mm/S1025DF:175mm |
| طول کلی | “S922EF:150mm S922HF:150m S611DF:150m S1025DF:200m” |
| ضخامت تیغه | “S922EF:0.92mm S922HF:0.92m S611DF:1.27mm S1025DF:1.27mm” |
| تعداد دندانهها | “S922EF:18T S922HF:10T S611DF:6T S1025DF:6T” |
| بیشترین ظرفیت برش | “S922EF: ورق فلزی نازک (1.5-4 میلی متر)، لوله ها / پروفیل ها (با قطر: 5-100 میلی متر) S922HF: چوب با میخ / فلز (5-100 میلی متر)، ورق فلز، لوله، پروفیل آلومینیوم (3-10 میلی متر)، S611DF: چوب با میخ / فلز، تخته نئوپان (10-100 میلی متر)، پروفیل های پلاستیکی (با قطر: 5-100 میلی متر)، پلاستیک / پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه، جامد (8-50 میلی متر) S1025DF: چوب با میخ/فلز، تخته نئوپان (10-150 میلی متر)، پروفیل های پلاستیکی (با قطر: 5-150 میلی متر)، پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه، جامد (8-100 میلی متر)” |
| تعداد تیغه اره | “S922EF:2PCS S922HF:3PCS S611DF:3PCS S1025DF:2PCS” |
| نوع تیغه | “S922EF S922HF S611DF S1025DF” |
| جنس تیغه | “S922EF:BIM(D6A+M42) S922HF:BIM(D6A+M42) S611DF:BIM(6150+M2) S1025DF:BIM(6150+M2)” |
| کاربرد | “S922EF: ورق فلزی نازک (1.5-4 میلی متر)، لوله ها / پروفیل ها (با قطر: 5-100 میلی متر) S922HF: چوب با میخ / فلز (5-100 میلی متر)، ورق فلز، لوله، پروفیل آلومینیوم (3-10 میلی متر)، S611DF: چوب با میخ / فلز، تخته نئوپان (10-100 میلی متر)، پروفیل های پلاستیکی (با قطر: 5-100 میلی متر)، پلاستیک / پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه، جامد (8-50 میلی متر) S1025DF: چوب با میخ/فلز، تخته نئوپان (10-150 میلی متر)، پروفیل های پلاستیکی (با قطر: 5-150 میلی متر)، پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه، جامد (8-100 میلی متر) “ |
| وزن | 0.252 کیلوگرم |
| بسته بندی | کارت بلیستر دوطرفه |
دسته: تیغ اره افقی بر, لوازم جانبی
برچسب: تیغ اره, تیغ اره افقی بر, متعلقات ابزار
توضیحات
این مجموعه تیغ اره افقیبر برای برش مواد مختلف قابل استفاده بوده و به دلیل طراحی دقیق و ابعاد استاندارد برای دستگاههای مختلف برشکاری مناسب است.
- ساختهشده از مواد باکیفیت BIM که عمر تیغه را افزایش میدهد
- طراحی بهینه زاویه دندانهها برای بهرهوری بالا در عملیات برش
- دارای ابعاد استاندارد برای اتصال به انواع ابزارهای برشی
- دقت بالای برش به دلیل تراکم مناسب دندانهها
- دندانههای تیز برای برش سریع
- تیغه چندمنظوره قابل استفاده برای مواد مختلف
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ست تیغ اره افقیبر 10 عددی رونیکس مدل RH-5630” لغو پاسخ
محصولات مشابه
ست تیغ اورفرز 12عددی رونیکس مدل RH-5341
صفحه گرانیت بر رونیکس سیلور لاین 230 میلی متر مدل RH-3510
۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
مته گردبر بتن 100 چهار شیار رونیکس مدل RH-5045
۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
تیغ اره افقی بر چوب رونیکس مدل RH-5620
۳۹۰,۰۰۰ تومان



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.