پیستوله برقی توان ۱۱۰ وات رونیکس مدل 1311
۵,۵۲۵,۰۰۰ تومان
ست مته و قلم چهار شیار 10 عددی رونیکس مدل RH-5048
۲,۹۸۰,۰۰۰ تومان
نورافکن رونیکس تفنگی 5 حالته مدل RH-4235
۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان
| منبع توان | دو عدد باتری لیتیوم یون |
| نوع منبع نور | XHP70-30W+COB 10W |
| نوع باتری | 18650 |
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت (2عدد) |
| استاندارد ضدآب | IP67 |
| کنترل نوردهی | “XHP70:100%-50%-strobe COB:100%-50%-OFF” |
| درخشش | “XHP70:2500/ lm COB: 1100 lm” |
| طول عمر کارکرد | 100000 ساعت |
| فاصله پرتاب نور | 500 متر |
| جنس | ABS با رنگ پلاستیکی و پوشش پلاستیکی |
| ابعاد( قطر / طول کلی) | 185 میلی متر |
| وزن | 0/732 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر، یک عدد گیره آویز، یک عدد کمربند، یک عدد فیلتر قرمز |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
دسته: ابزارآلات روشنایی, نورافکن شارژی
برچسب: ابزارآلات روشنایی, جدیدترین ها, نورافکن, نورافکن تفنگی شارژی
توضیحات
– نورافکن با وجود پایه ی قابل تنظیم برای کابردهای خاص مانند چراغ روشنایی برای محیط کارگاهی و استفاده در طبیعت مناسب است.
– می توان به عنوان پاور بانک استفاده کرد.
نظرات (0)
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نورافکن رونیکس تفنگی 5 حالته مدل RH-4235” لغو پاسخ
محصولات مشابه
نورافکن تفنگی شارژی 500 لومن رونیکس مدلRH-4233
۲,۶۳۵,۰۰۰ تومان
| منبع تغذیه | 5 وات |
| نوع منبع نور | XPG |
| نوع باتری | باتری لیتیومی 18650 |
| ولتاژ باتری | 3.7 ولت |
| ظرفیت باتری | 2200 میلیآمپر ساعت |
| میزان مقاومت در برابر آب | IP67 |
| حالتهای نوری | ۱۰۰٪ – ۵۰٪ – SOS – خاموش |
| میزان روشنایی | 500 لومن |
| طول عمر لامپ | 100000 ساعت |
| فاصله مسیر نور | 180 متر |
| جنس بدنه | پلاستیک ABS با پوشش لاستیکی |
| وزن | 0.351 کیلوگرم |
| ابعاد (قطر / طول کل) | 160 میلیمتر |
| اقلام همراه | کابل Type-C به طول ۵۰ سانتیمتر، یک قلاب آویز، یک بند، فیلتر قرمز |
| بستهبندی | جعبه رنگی |
نورافکن LED برقی 50 وات دوبل با سه پایه رونیکس مدل RH-4219
۱۰,۲۰۰,۰۰۰ تومان
| حداکثر توان | (50وات)*2 |
| ولتاژ | 220-240ولت |
| فرکانس | 50-60هرتز |
| نوع روشنایی | SMD2835 |
| حالت نورپردازی | 100%-خاموش |
| رنگ نور تابشی | سفید سرد |
| زاویه تابش نور | 120درجه |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| حداکثر شار نوری | 9000لومن |
| محدوده تابش نور | 80متر |
| دمای رنگ نور (CCT) | 6500کلوین |
| ابعاد | 195*76*76سانتی متر |
| وزن | 4.5کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | جعبه رنگی |
| متعلقات | سه پایه تلسکوپی |
چراغ پیشانی رونیکس 90 لومن مدل RH-4281
۱,۷۸۵,۰۰۰ تومان
. نوع LED :
CREE XPE-R2
. شدت روشنایی لامپ :
90 لومن
. حداکثر دامنه روشنایی :
80 متر
. مدت زمان کارکرد : 5-6 ساعت
. وزن : 85 گرم
. ابعاد :
33*46.5*48 میلی متر
. محدوده دمای نگهداری :
10 - تا 50 درجه سانتی گراد
. محدوده دمای کارکرد :
صفر تا 40 درجه سانتی گراد
. باتری مورد نیاز :
سه عدد باتری نیم قلمی AAA
چراغ کار رونیکس 350 لومن مدل RH-4275 ا RH-4275
۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان
. توان : 5وات/3وات
. باتری : قلمی AA
.حداکثر شار روشنایی چراغ جلو : 350 لومن
. حداکثر شار روشنایی چراغ سر :70 لومن
. دامنه روشنایی : 20 متر
. دمای رنگ نور چراغ جلو : 7000-8000 کلوین
. دمای رنگ نور چراغ سر : 7000-8000 کلوین
. زاویه چرخش : 180درجه
. جنس بدنه : پلاستیک(ABS+TPE)
. مدت زمان کاری چراغ جلو : 8ساعت
. مدت زمان کاری چراغ سر : 24ساعت
. ابعاد محصول : میلیمتر 195*55*35
. تجهیزات جانبی : 3عدد باتری AA
نورافکن شارژی تفنگی تاشو 1000 لومن رونیکس مدل RH-4239
| ظرفیت باتری | 4400 میلی آمپرساعت، 3.7 ولت |
| منبع توان | باتری لیتیوم یون 18650 |
| نوعLED | XHP 50 -18W+ SMD -10W |
| رنگ نور | مهتابی |
| دمای رنگ | 6000 - 7000 کلوین |
| کنترل نوردهی | "XHP50:100%-50%-Strobe-off, SMD: 100%-50%-Red strobe-OFF" |
| زاویه پرتاب نور | "XHP50: 100 درجه SMD: 360 درجه" |
| درخشش | "XHP50-1800-900lm SMD-1000-500 lm" |
| استاندارد ضدآب بودن | IP65 |
| مدت زمان کارکرد | "XHP50: در حالت شدت نور بالا 5 ساعت، شدت نور ضعیف 8 ساعت SMD: در حالت شدت نور بالا 6 ساعت، شدت نور ضعیف 8.5 ساعت" |
| زمان لازم برای شارژ کامل | 4 ساعت |
| ابعاد | 216*105*143 میلی متر |
| جنس بدنه | ABS + TPR |
| طول کابل | 1 متر |
| وزن | 0/614 کیلوگرم |
| متعلقات | کابل شارژر تایپ سی به طول 1 متر |
| بسته بندی | جعبه رنگی رونیکس |
نورافکن حرفه ای رونیکس مدل 4255-RH با برد 1200 متر
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
. نوع لامپ :
84 عدد چراغ SMD 2835 LED سفید - لامپ اصلی CREE XM-L2 LED
. روشنایی :
لامپ اصلی: 700-350 لومن - چراغ LED سفید: 250-120 لومن
. مدت زمان کاربری :
لامپ اصلی: 6 ساعت - چراغ سفید: 16-2.5 ساعت
. مقاوم در برابر آب و رطوبت : IPX4
. مدت زمان شارژ شدن : 6-5 ساعت
. حداکثر دامنه روشنایی : 1200 متر
. وزن : 865 گرم
. ابعاد : 250*121*140 میلیمتر
. متعلقات : شارژر، بند رو دوشی و کابل USB
نور افکن کتابی رونیکس شارژی 900 لومن رونیکس مدل RH-4273
۲,۵۶۰,۰۰۰ تومان
. نوع روشنایی : Cob led
. توان : 10وات
. باتری
3.7ولت/4400میلی آمپر ساعت/لیتیوم -یونی
. حداکثر شار روشنایی :
900لومن
. دامنه روشنایی : 30متر
. حالات روشنایی :
کم نور/پور نور/چشمک زن
. دمای رنگ نور :
7000-8000کلوین(سفید سرد)
. برق ورودی شارژ :
5ولت/1آمپر
. برق خروجی پاور بانک :
5ولت/1آمپر
. زاویه چرخش دسته :
180درجه
. جنس بدنه :
پلاستیک(Nylon+TPE)
. جنس روکش دسته :
پلاستیک(Nylon+TPE)
. حداکثر زمان کاری(حالت پر نور) :
3ساعت
. مدت زمان شارژ : 4.5ساعت
. درجه حفاظت : IP44
. وزن : 435گرم
. ابعاد :
170*120*40میلیمتر
. متعلقات :
50سانتی متر کابل شارژ تایپ سی
چراغ گرد آهنربایی مدلRH-4271رونیکس ا مدلRH-4271رونیکس
۸۰۰,۰۰۰ تومان



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.