گونیا مغناطیسی جوشکاری رونیکس مدل RH-9086
۵۹۵,۰۰۰ تومان
مته گردبر بایمتال سایز 27 میلی متررونیکس مدل RH-5223
۴۰۰,۰۰۰ تومان
گونیا مغناطیسی جوشکاری 5 اینچ رونیکس مدل RH-9087
۸۵۰,۰۰۰ تومان
دسته: گونیا
برچسب: جدیدترین ها, گونیا, گونیا مغناطیسی جوشکاری
محصولات مشابه
گونیا همه کاره 7 اینچ رونیکس مدل RH-9790
۸۵۰,۰۰۰ تومان
چکش تخریب رونیکس مدل 2830
۱,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
. سیستم ابزارگیر : شش گوش HEX
. ظرفیت ابزارگیر : 28میلی متر
. توان : 2200 وات
. قدرت ضربه : 75 ژول
. حداکثر تعداد ضربه در حالت آزاد :
950 ضربه در دقیقه
. ولتاژ : 220-240 ولت
. فرکانس : 50-60هرتز
. وزن : 30 کیلوگرم
. نوع بسته بندی : ترولی (چرخ دستی)
. متعلقات :
دسته جانبی با طراحی مخصوص رونیکس، تیوب گریس، یک عدد قلم نوک تیز و یک عدد قلم نوک پهن ، پایه ، چرخ ، کیف ابزار ( ذغال ، 4 عدد آچار آلن )
آچار جغجغه دسته ثابت 6 عددی رونیکس مدل Ronix RH-2173
۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان
بادسنج دیجیتال رونیکس مدل RH-9605
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
| بازه سرعت هوا | 0.4 - 30.0 m/s ±(2.0%+0.5 m/s); 1.4 - 108.0 km/h ±(2.0%+1.8 km/h); 1.3 - 98.5 ft/s ±(2.0%+1.6 ft/s); 0.8 - 58.3 Knots ±(2.0%+1.0 Knots); 0.9 - 67.1 mile/h ±(2.0%+1.1 mile/h); 78.0 - 5900 ft/m ±(2.0%+10 ft/m) |
| بازه حجم هوا | 0-9999 CFM(CMM,CMS) |
| بازه دما هوا | -20 - 60°C/-4 - 140°F±1.5°C |
| بازه دما نقطه شبنم هوا | -20 - 60°C/-4 - 140°F±1.5°C |
| بازه دما حباب تر هوا | -50 - 60°C/ -58 - 140°F±1.5°C |
| بازه رطوبت هوا | 0-99 %±5 % |
| نوع نمایشگر | LCD |
| خاموش شدن خودکار | بعد از 900 ثانیه |
| منبع تغذیه | 1.5V AAA سه عدد باتری |
| نمایش میزام کم باتری | بله |
| ابعاد بدنه | 33 × 60 × 197 میلیمتر |
| جنس بدنه | ABS+TPE |
| قطر فن | "قطر خارجی 70 میلی متر قطر داخلی 53 میلی متر " |
| تعداد پروانه | 8 |
| قابلیت انتقال داده با کابل | بله |
| جنس پروانه | PC+ABS |
| وزن | 141 گرم |
| نوع خروجی Usb | Micro USB |
| نوع بستهبندی | جعبه رنگی رونیکس |
| متعلقات | باتری / کیف / CD نصب / کابل Micro USB |
فرز همه کاره براشلس شارژی رونیکس مدل 8659
| ابعاد | 290 × 75 × 92 میلیمتر |
| ولتاژ | 20 ولت |
| نوع باتری | لیتیوم |
| ظرفیت باتری | 2.0 آمپر ساعت |
| نوع موتور | براش لس |
| زاویه نوسان | 4.2 درجه |
| حداکثر سرعت | 20000 دور بر دقیقه |
| حداقل سرعت | 8000دور بر دقیقه |
| سافت استارت | بله |
| مدت زمان کارکرد | 1 ساعت |
| مدت زمان شارژ شدن | 1 ساعت |
| جنس بدنه | فلز،پلاستیک،آلمینیوم |
| وزن دستگاه | 2.35 کیلوگرم |
| وزن کلی | 2.85 کیلوگرم |
| نوع بسته بندی | کالرباکس |
| متعلقات | ،1pc saw bladدوعدد باتری،1عددشارژر،1عدد لیسه ضدزنگ،3عددسنباده،1عددصفحه سنباده، و |
بتن کن بنزینی 10 کیلویی رونیکس مدل2790
۴۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
| توان موتور | 1000 وات |
| نوع موتور | 36X32mm ، تک سیلندر دو زمانه ، هوا خنک |
| ظرفیت مخزن سوخت | 900 میلی لیتر |
| نسبت بنزین و روغن | 1 / 25 |
| نوع کاربراتور | MZ10.7 |
| مصرف سوخت | ≤0.50 لیتر در ساعت |
| ظرفیت سیلندر | 32.7 سی سی |
| حداکثر سرعت بی باری | 11000 دور بر دقیقه |
| سیستم جرقه زنی | L6T |
| نوع استارت | هندلی ( دستی ) |
| نوع سه نظام | SDS-MAX |
| ظرفیت سه نظام | 30 میلی متر |
| توان ضربه | 12 ژول |
| ظرفیت سوراخکاری در بتن | 40 میلی متر |
| تعداد ضربه در هر دقیقه | 3200BPM |
| ابعاد | 630 ×240×240 میلی متر |
| میزان صدای موتور | 105 db |
| وزن | |
| بسته بندی | کیف BMC |
| متعلقات | "1 عدد قلم نوک تیز 350×18 میلیمتر 1 عدد مته 400×30 میلیمتر کیت ابزار ( 1 عدد شمع ،3 عدد آچار آلن 5 و 6و 8 میلیمتر ، 1 عدد پیچ گوشتی دوسو ، 1 عدد آچار شمع ، یک عدد آچار دو سر تخت 8 و10 ) 30 گرم گریس مخصوص گیربکس 1 عدد ظرف ترکیب بنزین و روغن" |
مانومتر اکسیژن رونیکس مدل RH-4504
تراز لیزری رونیکس 120+360 درجه مدل RH-9503G نور سبز
۱۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
. برد دستگاه : با رسیور : 15 متر / 50 متر با رِسیور
. دقت خطوط افقی و عمودی : ±2 میلیمتر در 5 متر
. دامنه خودترازی دستگاه : ±3°
. سایز رزوه سه پایه : 1/4"
. نوع لیزر : 515 نانومتر / لیزر کلاس 2
. درجه حفاظت : IP54
. ضخامت پرتو لیزر : 3.5 میلیمتر در 10 متر
. حداکثر زمان کار مداوم : حداکثر تا 10 ساعت
. نوع باتری :باتری لیتیوم-یون 2600 میلی آمپر ساعت 7.3ولت
. متعلقات : پایه ، صفحه لیزر،باتری ،شارژر،کابل، سه پایه



اره برقی

اره شارژی



دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.